Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért olyan nehéz, egyszerűen...

Mért olyan nehéz, egyszerűen csak kiállni, és annyit mondani, hogy "Szia, nincs kedved eljönni valahova? "?

Figyelt kérdés
Miért ? Mért nem vagyok rá képes? Hogyan tegyem ezen túl magam?

2013. nov. 1. 01:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ui.: F/15
2013. nov. 1. 01:16
 2/13 anonim ***** válasza:
Én majd odamegyek hozzád és megkérdem 60f
2013. nov. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

kérj meg valakit aki utál téged, hogy ha nem teszed meg ezt az adott lánnyal akkor szépen verjen szarrá

meg lesz a motiváció

2013. nov. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

jaaj :D

soha nem felejtem el az első ilyet :D

3hétig vacakoltam vele :D

nem ment szóltam haveromnak a lányról na mindig hajtotta h menjek menjek oda. de nem mentem

aztán egynap oda ment a spanom a csajhoz és ott kiabált nekem h menjek mostmár :D bevoltam szrva :D de mikor kezdtem kérdezni hogy szia eljössz-e már nagyon könnyen ment az egész még meglepődtem :D nah hát a lány az nem jött elvelem sehová és nem volt a válasza

de megérte! :D azóta nem félek!

2013. nov. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
97%
Ha az internet explorernek van bátorsága, hogy megkérdezze, hogy lehet-e alapértelmezett böngésző, te is el tudsz hívni egy lányt randira.
2013. nov. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az agyoncsépelt vicceket kérem mellőzni!
2013. nov. 1. 01:48
 7/13 anonim válasza:
Lehet neked vicces, de kétségtelenül igaz!
2013. nov. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem mielőtt megkérdezed ezt beszélgess el vele, győződj meg róla hogy van esélyed, hogy ha úgy veszed észre hogy van akkor szerintem kicsit bátrabb leszel:)
2013. nov. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én is így vagyok vele, de felfogtam, hogy veszteni valóm nincs. Ha bejön akkor szerencsémm van, ha meg elküld a csáva, akkor meg nincs semmi. Belehalni nem fogok. Nem történhet semmi.
2013. nov. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én még sosem hallottam, és rohadt jó! :)
2013. nov. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!