Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20-25 közötti srácok, mi...

20-25 közötti srácok, mi alapján adtok esélyt egy lánynak?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy másabbak lehetnek a szempontok mint tizenévesen, szóval írjátok, kinél mi előny, vagy kizáró ok.
2013. nov. 1. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem más mint tizenévesen.

Alapelvárás,hogy legyen esze,barátságos,kedves,igényes,ápolt,tág látókörű

Előny ha sportol,szereti az állatokat,közös érdeklődési kör,ha tud táncolni,erkölcsös de nem prűd,olvasott,művelt.


Kizáró ha buta,igénytelen,beszűkült,erőszakos,lusta.

2013. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha hosszútávú kapcsolatról van szó, akkor:

- fontos, hogy legyenek saját gondolatai és kimerjen mellettük állni

- tudjon emberként viselkedni másokkal

- fordítson magára annyi figyelmet mint én is magamra

2013. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha tetszik külsőre (nincsenek nagy elvárásaim) és kedves, barátságos is. Plusz ha mosolygós, jókedvű, érti a viccet az előny.
2013. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
rendes, helyes normális legyen
2013. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy lánynak se adok esélyt. Kivagyok már vele, hogy minden k_vának csak a pénz kell. Senkire nincs szükségem. Aki az életben egyedül nem boldogul, az életképtelen. Ha kell valami nekem, azért majd fizetek.


20/F

2013. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A fentiekkel értek egyet.
2013. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Quixotic válasza:
#5 ... Már bocsi de mi ez az életszemlélet,hogy minden lánynak a pénz kell? és fizetsz ha akarsz valamit?... Könyörgöm nézzél már magadba. Ha szeretetre vágysz azt nem fogod tudni megvásárolni szóval ez bukta. Az meg,hogy eddig csak pénzéhes lányokkal volt dolgod nagyon tudlak sajnálni. AZ életben igenis vannak NORMÁLIS lányok.Csak az a gáz,hogy kevés.
2013. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az alapvető a kisugárzás. Szóval első látásra legyen rokonszenves. Ápolt, jó megjelenésű igényes önmagára stb stb. Szóval NŐ, úgy igazán. Aztán utána már alakulhat a dolog, és előbb utóbb kiderül a többiek által felsorolt többi dolog is.
2013. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Első szempont a külső. Valami fogjon meg benne. Lehet az az arca, a szeme, a stílusa, szóval alapvetően számít a külső.

Aztán lehessen vele beszélgetni. Bármiről. Nem várom el, hogy tanult legyen, de tudjon véleményt formálni.

Harmadszor pedig legyenek céljai az életben. Legyen az a cél karrier, vagy család, vagy akármi, de ne csak a vak világba nézzen ki a fejéből. Azt gondolom, hogy ez egy 20 körüli lánytól elvárható.

És végül a legfontosabb: hogy érezzem rajta, hogy ő is hasonlóan viszonyul hozzám, mint én őhozzá. Ne csak egy olyan legyek az életébe, akivel azért van együtt, hogy legyen valakije.

2013. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tök jó hogy a leírtak alapján én mindenkinek be kellene hogy jöjjek mégse találok egy értelmes srácot, aki ne akarna kihasználni.:(
2013. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!