Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 35 éves csinos, sportos...

Egy 35 éves csinos, sportos anyukának lehet esélye egy 23 éves férfinál?

Figyelt kérdés
Vagy csak szexre számítson?
2013. nov. 2. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak szexre számítson persze vannak még csodák, ő ismeri a srácot de a legtöbb csak egy skalpra hajt, hogy "wow, egy "milf-fel" voltam együtt"
2013. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel anyuka az illető, nem gondolnám, hogy a szexnél többet akar majd a "férfi"...
2013. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

:D


Jaj szegény nők, ti mindig biztosra veszitek, hogy legalább szexelni fognak veletek?


Amugy ja, sztem inkább csak kurogatni fog. Vagy ha valami sulyos agyi problémája van, akkor majd járni is fog veled, de abban a kapcsoaltban meg inkább te leszel a meghatározó. Persze léteznek még csodák is.

2013. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet írj :)
2013. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ember válogatja. Szerintem lehet. Egy 23 éves fiú még nem biztos, hogy el akarja kötelezi magát, de ismerek olyat, aki már igen. Fiútól függ.

Mi lenne, ha erről egyszer beszélgetnétek?

2013. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Esélye lehet, szexre is és akár komoly kapcsolatra is, csak éppen nem valószínű, hogy tartósra.

Ugyanis egy 23 éves pasi, még nem a gyerekvállaláson, családtervezésen, nagyon komoly együttélésen gondolkozik, hanem esetlegesen később határoz úgy, hogy eljut oda. És te már most 35 vagy. És ha ez 10 év múlva fog megtörténni, hogy az adott pasi gyerekre és családra fog vágyni, akkor te vajon 45 évesen megtudod neki adni?

Meg hát 23 évesen azért még most kezdi felépíteni gondolom a saját életét. Neked meg már van egy saját életed jó néhány éve, ráadásul gyerekkel. Ami meg lehet meg is nehezítené a dolgokat, mert ő 23 évesen lehet egyenlőre csak egy nőt képzel el maga mellé, nem egy nőt gyerekkel.

Szóval sok mindentől függ, hogy összejön-e a szex, vagy a szexen kívül más is, de ilyen esetben el lehet rajta gondolkozni, hogy mi lesz hosszútávon.

2013. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Először is tisztázzuk.Te mi akarsz a sráctól?
2013. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Annyira hülyeség kategorizálni, max az teszi, aki itt éli az életét. Én annyi mindent látok, hogy eljutottam arra a szintre, hogy képtelen vagyok egy ilyen "Lehet-e" kérdésre válaszolni, mert bármi előfordulhat.

Ismerek olyan 22 éves srácot, aki a 33 éves, 1 gyermekes barátnőjével tökéletesen elvan, sőt, el is jegyezte és köszönik szépen, jól vannak, mindketten értelmes, boldog felnőttek.

Ismerek olyan 22 éves srácot, aki nemhogy 30-as anyukával, de még 18-20 éves lánnyal sem jönne össze kapcsolatra, mert annyira nem akar járni komolyan senkivel.


Ismerd meg, aztán eldől, mi nem tudunk erre válaszolni.

2013. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

És miért pont egy 23 éves fiúval akar összejönni csókolom?

hmm?


Egy ilyen csak szexet akar, semmi mást...:s:s:S

hogy engem sosem találnak meg az ilyen nők.

2013. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sok ilyen ostoba nő van a harmincasok között, ezért keresgélek 20 felett is.
2013. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!