Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet a baj velem? Többen...

Mi lehet a baj velem? Többen is mondták, hogy szép vagyok, hasonlók, de konkrétan mégsem kezdeményez senki. Ha valaki mosolyog, szemez velem, akkor sem jön oda. Vagy nem gondolják komolyan? 20/L

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Leírom a többiek helyett is. Konkrétabban meg kellene fogalmazni. Senki sem jósnő szerintem itt. Milyen a jellemed? Hogy nézel ki(kép) bármi.
2013. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Képet nem küldök. Jellemre meg sajnos nem tudom megmondani, hogy mások milyennek látnak, ezért tettem fel a kérdést, hátha van ötlet, hogy miért lehet ez.
2013. nov. 2. 18:26
 3/10 anonim ***** válasza:

És Te például mennyire nyitsz feléjük?Mosolyogsz rájuk,esetleg jelzel valahogyan nekik?

Sok mindentől függhet a dolog,de ezek fontosak lehetnek.

2013. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mondd el hol laksz, ha a közelemben akkor találkozunk, beszélgetünk, utána elmondom a véleményemet rólad.

Esetleg megcsinálunk egy Rorsach-tesztet (ezt így kell írni?!), és minden kiderül :)

Tetszik az ötlet? :D:D

2013. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, mosolygok, általában elég mosolygós, meg szerintem kedves is tudok lenni. Nem faarccal bámulok rájuk vissza. Igaz rámenős nem vagyok egyeltalán, az nem az én műfajom.
2013. nov. 2. 18:32
 6/10 A kérdező kommentje:
És féni sem kell tőlem, mert nem szoktam senkivel sem bunkó lenni, azzal sem, aki amúgy nem jön be. Bár lehet ez elsőre nem látszik, vagy nem tudom.
2013. nov. 2. 18:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Az elsőre nem látszik senkin,hogy bunkó-e másokkal vagy sem.Ha tényleg szép vagy,akkor sokan attól félnek,hogy nem lennének elegek neked,illetve túl szép vagy úgymond hozzájuk képest.És sajnos sztereotípia a szép lányokkal kapcsolatban,hogy buták és csak "arra" jók,meg hogy ők sem akarnak többet annál.

Az a gond,hogy nem látszik kívülről ki milyen ember,és nagyon sokan elítélik a másikat valamilyen külső tulajdonság alapján elsőre.Én is ebben szenvedek,engem is elítélnek nagyon hamar,pedig egyáltalán nem olyan vagyok mint amilyennek kívülről gondolnak. :)

2013. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, azért azt nem merném kijelenteni, hogy annyira szép vagyok, hogy megijednek tőlem.:) Vagyis én ezt nem tudom reálisan megítélni, hogy mások milyennek látnak. Egyébként nem hiszem, hogy bármelyikük is butának tartana, igazság szerint nem vagyok üresfejú liba, akit hamar meg lehet kapni. De köszönöm a válaszod.:)
2013. nov. 2. 19:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg nem veled van a baj, ha ez mind igaz, amit leírtál. Főleg, ha vissza is mosolyogsz arra, aki kicsit/nagyon tetszik is neked.

Lehet pont mindig félénk srácokat fogsz ki, nekik kell egy kis plusz löket. Pl odamész, "Szabad ez a hely?" és leülsz mellé. Ez még nem nyomulás, viszont kiváló lehetőséget adtál a fiúnak, hogy beszélgetést kezdeményezzen. Ez olyan magas labda, amit ha előtte szemeztetek, nem lehet nem lecsapni egy fiúnak :)

Ha még mindig nem csinál semmit, akkor sem történt semmi, nézelődsz pár percet, megiszod az italodat, és továbbállsz. Így egyikőtök sem vesztett arcot :)

2013. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy mindegyik félénk lett volna. Amit írtál sajnos nekem nem megy, azt hiszem nem vagyok elég bátor, szeretem, ha egy fiú kezdeményez.
2013. nov. 2. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!