Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi van a mai fiúkkal? Már...

Mi van a mai fiúkkal? Már többször is majdnem eljutottam a szexig, de mindig történt valami. Örökké szűz fogok maradni? 18L

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélhetünk:d De gondolom úgyis egy rakat levelet kapsz most, válogass azok közül:)
2013. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hagyd a p.tsába a fiúkat és inkább férfiakkal próbálkozz!
2013. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne a szűzesség elvesztése legyen a fontos, hanem hogy ha megtörténik olyannal tedd akiben megbízol és szereted. Süket dumának hangozhat ez 18 évesen, de én is 18,5 évesen vesztettem el de olyannal akit szerettem és nagyon nem bántam meg, sőt utólag büszke vagyok magamra hogy nem fűvel fával feküdtem össze, a komoly férfiak nem igazán örülnek ha egy lányban túl sok az áthaladó forgalom... :)
2013. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!