Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért megy nehezebben a kövér...

Miért megy nehezebben a kövér lányoknak az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Én ismerkednék, de senki nem talál rám, hasonló célból... :(
2013. nov. 2. 20:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Pont azért mert kövérek.

Kevesen vannak akik buknak a zsírra. (Én sem bukom rá...)

De azért vannak akiknek ez bejön, szóval kitartás, vagy irány a kondi terem...

2013. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért a kövér srácoknak.
2013. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mert csúnyák, nem vonzóak.
2013. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
37%
Mivel sok, felszínes pasit taszít, ha egy lánykan nincs topmodell alakja. Én úgy vagyok vele, hogyha egy fiút azért taszít egy lány, mert molettebb, de közben viszont kedves, csinos, jófej, mosolygós, a a fiú egyszerűen nem érdemli meg ezt a lányt, kár miatta bánkódni! Nem hinném, hogy a kisugárzás a súlyon múlik, légy szexi, csinos,, jókedvű, nyílt, és megtalálod a hozzád valót :)
2013. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
mert kövérek
2013. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

4:


Hagyjuk már a felszínességet. Mindenkinek számít a külső. Eddig 2 embert ismertem az életben, akiknek nem számított. Mindketten elég nagy művészlelkek voltak. Teljesen megértem őket és elfogadom hogy ilyen is létezik, de nem tartom magam náluk se jobbnak, se rosszabbnak csak mert a külső is számít (ahogy 100 emberből 99-nek).


Zavar, mert a kövérségről az egészségtelenség jut eszembe. Ha kövér embert látok arra gondolok hogy biztos egészségtelen életet él, vagyis alapvetően nem táplálkozik helyesen és nem mozog rendszeresen.

Ebből pedig arra gondolok hogy aki ilyen igénytelen magára nézve, ahhoz nem igazán tudnék vonzódni.


Plusz nyilván az ősi szexuális ösztöneimet -amiket nem én irányítok tudatosan- sem indítja be valamiért.

2013. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem a kövérség a gond, én soványan is így vagyok ezzel, valószínűleg rosszul állunk hozzá a témához
2013. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

" Zavar, mert a kövérségről az egészségtelenség jut eszembe. Ha kövér embert látok arra gondolok hogy biztos egészségtelen életet él, vagyis alapvetően nem táplálkozik helyesen és nem mozog rendszeresen. "


És ha betegség miatt hízott meg valaki? rögtön el kel ítélni? Szerintem azokkal barátkozz, akiknek nem akilók számítanak, és igen is lehet egy teltebb lány is szép. Nem kellene ítélkezni amíg nem ismerünk valakit.


Az előző vékony lány

2013. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen célból szeretnél ismerkedni. Egyébként nem(csak) a kövérségen múlik, jellemfüggő.
2013. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Képet kérünk.
2013. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!