Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis mit tehetne egy alacsony...

Mégis mit tehetne egy alacsony fiú, ha a lányok ösztönösen a magas, nagy súlyú srácokra buknak és a magunkfajtát lenézik vagy észre sem veszik?

Figyelt kérdés
JÓ, volt már lány, akinek bejöttem, szűz sem vagyok, de mindig csak ilyen nagyon pici, alig 150centis lányoknak jöttem csak be, alacsony 165centis srácként, míg a legtöbb lány már 13-14 évesen eléri a 170centit és az a pár centi is olyan hülye helyzetbe hoz, h nem is próbálkozom be náluk, hisz magasaabb fiút akar minden lány és a legrosszabb, hogy az alacsonyabb lányoknak sem vagyok elég sokszor, az, h néha volt pici lány, akinek bejöttem is csak a szerencsének köszönhető meg a humoromnak, amúgy tuti észre sem vettek volna. Olyan pocsék érzés, hogy minden lány magaasbb vagy legalább akkora mint én és így már nem vonzódnak hozzám, egyszerűen érzem, sokszor ki sem kell modaniuk, látom a testbeszédükből is!
2013. nov. 2. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Tegyél szert olyan benső értékekre, mellyel növeled az esélyeid a versenyszférában:D pl ilyen elavult sznob hülyeségek, mint intellektuális kommunikáció, műveltség és stb

(sarcasm=on)

2013. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk ne sírjon.

Ismerek olyan alacsony férfit,akinek mindig volt minimum 1 barátnője,aki rendszerint modell,vagy táncos volt.

Nem volt gazdag,még mielőtt ezzel jönnél.

Egyszerűen csak nem nyavajgott,hanem cselekedett.

2013. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Gyúrj. :D
2013. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
semmi baj az alacsonyakkal! Engem egyszer egy alacsony férfi fogott meg a gondolkodásával és az eszével. Pedig nem vagyok egy 'csúnyalány', és 170 vagyok. Ő se volt több 165-nél
2013. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Épp ez az elkeserítő, h a legtöbb lány már a külsőm miatt úgy hajt el, h esélyt sem ad arra, h megismerjük egymást legalább egy kicsit is! Így mégis hogyan nyűgözzem le őket, ha a lányok többnyire azt látják, h jön egy törpe és leszólítja őket, így olyan csúnyán,flegmán bánnak velem, persze, ha egy magas gyerek megy oda, attól meg elolvadnak, de ugyanez van az egzotikus népségekkel is( néger, arab, ázsiai).
2013. nov. 2. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi ez a felszíneskedés..Keress alacsony lányokat és kész. Általában azért jönnek be a lányoknak a magasabb fiúk, mert az valamelyest férfiasságot szimbolizál. Én pl 159cm vagyok és volt magasságilag majdnem akkora barátom, mint én. A párom persze magasabb, de nem azért választottam őt, mert magas. Érted? Ne azzal foglalkozz már, hogy milyen magas vagy. Legyél kreatív! Legyél férfias, vonzó, kedveskedő és normális. A normális nők a normális pasikra buknak, magasságtól függetlenül. Van, akinek bejön, ha alacsonyabb a pasija..próbálkozz társkeresőknél, ha nagyon kétségbe vagy esve. Sok sikert!

28/N

2013. nov. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Viselkedjen férfiasan.

A párom alig 160 centi, és a fél várost végigdugta előttem. Elismerem, hogy amikor először megláttam, nekem is az volt kb. az első gondolatom, hogy uhh, de jó lenne tudni, milyen vele az ágyban. Pedig az ideálom nekem is a magas pasi. Mégis megfogott.

DE tény, hogy soha nem hallottam panaszkodni arra, hogy milyen alacsony. A facebookján kapásból ebbe a képbe futottam: [link]


Szó se róla, nehezebb alacsonyként csajozni. De nem lehetetlen. Persze ezt már te is tudod :)

2013. nov. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!