Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akinek komoly kapcsolata van...

Akinek komoly kapcsolata van hol ismerte meg a párját?

Figyelt kérdés

Tippel arra,hogy merre hol keresgéljem?25 éves vagyok az összes ismerősöm kapcsolatban van vagy férjhez ment...csak nekem nem sikerül....most volt egy kialakuloban de neki sem kellek...Győr.Beszélgetnék is akár,de csak olyannal akinek nincsenek se milyen irányban előítéleti a másikkal szemben....

25N



2013. nov. 2. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Buszmegalloban
2013. nov. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Első köszi nem vagyok vicces kedvemben...
2013. nov. 2. 23:15
 3/16 zotanbro ***** válasza:
szerinted nem lehet hogy ott talált rá?
2013. nov. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem az első vagyok. Olyan hihetetlennek tűnik?
2013. nov. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
msn
2013. nov. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én pl 24 évesen ismertem meg a nagy őt az interneten, egy társkereső oldalon. Ennek 3,5 éve, és már 2 éve házasok vagyunk.


27/N

2013. nov. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Moszuke ***** válasza:
a húgom szalagavatóján én voltam az egyik osztálytársásának a táncpartnere. 2,5év lett belőle:)
2013. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Tenyleg egy buszmegalloban szolitott le :D elotte kb 4szer utaztunk ugyanazon a buszon es ugyanabbol a buszmegalloban szalltunk fel. Folyton szemeztunk egymassal aztan odajott hozzam egyik reggel es egesz uton beszelgettunk. Aztan bejeloltuk egymast facebookon, ott is beszelgettunk es egy nap mulva randira hivott :)
2013. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Karácsonyi vásáron, a városban. Mindketten sorban álltunk és mondta, hogy kifizeti a forralt boromat. Utána sétálgattunk, hazakísért,és legnagyobb meglepetésemre: elkérte a számomat. Szinte elolvadtam, hogy létezik még a világon olyan fiú, aki nem fut haza a gép elé és facebookon keres meg, hanem telefonon felhív :) Alig bírtam ki, hogy ne úgy nézzek rá, mint egy kiskutyára :D

Kicsivel több, mint 3évig voltunk együtt

2013. nov. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gáz. Sokkal idősebb lányismerőseim vannak, akiknek még kilátásuk sincs komolyra, nem hogy házasságra.
2013. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!