Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Netes ismerkedésnél kiderült...

Netes ismerkedésnél kiderült nagyon közel lakik hozzám. Hogy kezeljem azt, hogy magához hív fel, úgy hogy nem is ismer?

Figyelt kérdés

menjek át beszélgetni de semmi más, attól ne tartsak.

mindig elutasítom, de nem jön azzal, hogy ok, találkozzunk itt meg itt, vagy akármi .


2013. nov. 3. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérem a GYK képviselőit szavazzanak.
2013. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kérdeztem, eddig nem volt lány, akinek ez bejött volna. akkor mit is akar ő a neten?
2013. nov. 3. 19:31
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen hazai pályán akarja tartani a találkozót, akkor magabiztosabb, ő irányíthat és igen, ott a szex elhetősége is ha úgy adódik. Az más kérdés mennyire erőltetné, neked kell tudni.

Egyébként te vagy a lány igaz?

2013. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez a fazon oda költözött a közeledbe?
2013. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen én avgyok a lány, és mindezt úgy, hogy még egyszer sem találkoztunk.
2013. nov. 3. 19:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Te dobd be azt, h talizzatok pl. egy kávézóban, v tudom is én, amit mindketten szerettek :) de külsős helyszín
2013. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem költözött ide, eleve itt lakik a közelben.


még nekem kellene bedobni helyszínt?

2013. nov. 3. 19:44
 8/11 A kérdező kommentje:
amúgy most ott tart, hogy már meg fel akar hívni. de ez is. mire fel adjam meg a számom? arra, hogy felhívott magához? ááá kivagyok
2013. nov. 3. 19:45
 9/11 anonim válasza:
nyugodtan menj el, de azért tedd zsebre a 15cmes bicskát
2013. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Mond meg neki, hogy: szívesen találkozom veled, de nem az otthonodban! Még annyira nem ismerjük egymást. :)

Válasz ki egy helyszínt, de erdő szélére, egyéb vadregényes helyekre még nem megyek! Városon, falun belül legyen a találka, és fényes nappal.

2013. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!