Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 25-45 év közötti szinglik: Ti...

25-45 év közötti szinglik: Ti miért vagytok szinglik jelenleg? Mennyi ideje vagytok egyedül? Milyen kapcsolatbeli hibákat nem szeretnétek újra elkövetni a továbbiakban?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 22:21
1 2
 11/17 anonim válasza:
Mert 2 éves kapcsolatomban barátnőm egyszercsak benyögte,hogy ő már nem boldog velem. Akkor tartottunk egy hetes szünetet. Utána újra megpróbáltuk,de veszekedés volt csak a fejemhez vágott olyan dolgokat,amiket egyáltalán nem vártam volna tőle. Én minden tőlem telhetőt megadtam neki. Aztán az utolsó veszekedésünknél hagytam, hogy felszálljon a vonatra és elengedtem.Úgy gondoltam,hogy hiába szeretem ha ő nem boldog velem, akkor legalább legyen mással az. Tudomásom szerint nincs azóta sem senkije. Én azóta a munkába temetkezem.
2013. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én már egy éve vagyok szingli mert engem is elhagyott a barátnőm. Sajnos elég nehéz találni megbízható nőt, aki komolyan tervez kapcsolatot. Mert eddig csak szexre használtak!
2013. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mert ronda vagyok. Regota. Megszuletni, de arrol nem kerdeztek.
2013. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szia.Egy éve .A pasim sokáig kihasznált (eltartottam)és aztán meg megcsalt.7 évig éltünk együtt.otthagytam.44 éves vagyok,ezidáig soha nem voltam egyedül.Három gyerekem lassan felnevelem..Jelenleg szuperül érzem magam így,kivirultam,élvezem hogy mindenkit "lerázok"-elég kapós lennék,de köszönöm,nem kérek senkiből...azt hiszem nagyot csalódtam,ez azért van.Amit biztos nem követnék el újra,hogy olyan vakon legyek szerelmes,hogy ne lássam reálisan magát az embert.nem lennék őrült többé.És az önfeladás sem pálya.
2013. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen őszinte válaszaitokat, biztos vagyok benne, hogy nagyon nehéz lehetett mindezeket átélni.

Elmesélem én is, hogy miket hibáztam:

1. soha nem fogok többé éveken keresztül az exükről sipánkoló férfiakat hallgatni, reménykedve abban, hogy akkor engem őszinte barátjának és így párkapcsolatának is fog tekinteni; sajnos ezt a hibát 2 esetben is elkövettem és valóban az általa érzett csodálatom, szerelmem vakított el engem is. Azzal szembesültem később, hogy az a rengeteg rávesztegetett időm, ami alatt vígasztaltam, neki abszolút nem jelentett semmit és ennek tetejében sokszor belém is rúgott. Miért hallgattam meg? Azért, mert nekem soha nem volt senkim, akinek őszintén elmeséltem volna legmélyebb problémáimat is és gondoltam, hogy ha én ezt megadom számomra kedves embernek, akkor én is ugyanezt kapom vissza;

2. második eset a tipikus szexuális kihasználás, letagadja önmagát, mindent tagad, eltűnik napokra-hetekre. Miért mentem bele? Gyerekkori barátomról-ismerősömről van szó, akivel a vágyak is hevesek, forróak voltak. Ez így ment 3 évig, ez a hintáztatás, közben véletlenül jutott tudomásomra, hogy neki ezalatt a 3 év alatt min. 1,5 éve van komoly b.nője. Nem gondoltam volna, hogy megcsinálja ezt velem azért, mert régóta ismertük egymást ...

3. harmadik eset az az, amikor soha nem fogok semmi pozitívat: megbecsülést, kölcsönös szeretetet, jó szexet hosszú távon remélni egy olyan 30-on felüli pasitól, akkor még mindig nagyon gyerekes, egyetlen egy kapcsolata volt és a kapcsolatbeli probléma megoldó képessége és kitartása egyenlő majdnem a nullával.

4. a párom szüleivel való együttélés.

Mindent amit említettem, teljes diplomáciával és a környezetem felé való tisztelettel éltem meg.

Tudom, hogy az ingyenélés és házasságban való megcsalások sokkal komolyabbak, de azért vannak egyesek, akiknek a fenntebb elítettekre rájönni is időbe kerül, lehet azért is, mert nincs magabiztos hozzáállása és/vagy olyan autoritár, hatalom érzetű, zord szülei vannak, akik a sárba tiporták alaposan minimális önbecsülését is.

Kíváncsi vagyok a további kedves válaszolók tapasztalatára is.

2013. nov. 11. 09:41
 16/17 anonim ***** válasza:

Mert nekem így jó azt csinálok amit akarok szabadidőmben.

Ami óta csak élek.

Semmilyent mert kapcsolatot sem szeretnék :)


25 F

2013. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

28 éves fiú vagyok már, és eddig nem volt kapcsolatom. Máig nem tudom, hogy mi ennek az oka, mégis merre kéne változnom. De azért idővel egyre jobban benő a fejem lágya.

(egyszer volt nálam jelentkező, akkor én nem akartam tőle semmit, egyszer meg én jelentkeztem valakinél, hogy hűűű nekem te kellesz, de abból se lett semmi)

2014. aug. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!