Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudok egyedül boldog...

Nem tudok egyedül boldog lenni, hogyan tudnék ezen változtatni, a gondolkodásomon?

Figyelt kérdés

Mindig is így gondolkodtam, nőktől függök, és nagyon rossz érzés már.

Tudom hogy egyedül is boldognak kell lennem ahhoz hogy legyen valakim egyáltalán, de sajnos nem megy. Vannak dolgok amik érdekelnek, de különösen foglalkoztat az, hogy boldog legyek és legyen egy társam, aki viszont szeret. Szinte azt érzem, hogy minél jobban akarom, annál rosszabb. A többi nem érdekel. Sokszor mondják, hogy ne törődjek vele, majd jön magától. Hát nem jött. Eddig eltelt majdnem 23 év. Most döbbentem rá, hogy NEM fog jönni magától semmi.

Ha próbálkozom is, folyamatosan visszautasítanak, vagy észre sem vesznek.


2013. okt. 11. 12:10
1 2
 1/15 anonim válasza:
Pedig nem tehetsz mást, próbálkozni kell továbbra is, ha nem akarsz egyedül maradni. Előbb-utóbb összejön az.:)
2013. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Montez..te itt? :D
2013. okt. 11. 12:29
 3/15 anonim ***** válasza:

Először is nézzél magadba, reálisan próbáld értékelni azt, hogy milyen szintű férfi(külső, belső, egzisztencia) lehetsz most a csajok szemében.


Ha a mostani énedhez viszonyítottan jobb csajt akarsz, akkor tudatosan tenned kell azért, hogy a nők szemében kívánatosabb legyél.

2013. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Éppen csak beugrottam picit, a sportnál pangás van. :)
2013. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
átlagos, vagy kicsivel az alatti. Visszajelzések alapján..
2013. okt. 11. 12:33
 6/15 A kérdező kommentje:
külsőre értve
2013. okt. 11. 12:34
 7/15 anonim ***** válasza:

Monti személyi edző-dietetikus-szexulál pszichológus egyben. :-)


Küldjél egy képet, hátha esetleg a külsődön is van mit alakítani, pl egy jó haj segíthet,már jobban nézel ki. Mivel nem ismerünk, így nem tudjuk, mi is a sikertelenséged oka, de drukkolok neked. :-)

2013. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Jaja, vigyázni kell Andival, mert nagy átalakító művész. Az én búrámra is azt mondta, hogy gáz és sovány is voltam szerinte, de már alakultam.:)
2013. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát ha téged soványnak mondott, engem nem is fog látni a képeken :DD
2013. okt. 11. 12:44
 10/15 anonim válasza:
Nem tudom, hogy milyen alkat vagy, egy kis edzés az nem árt senkinek. Persze nem ezen múlik a dolog, mert mindenféle alkatú ember talál(hat) társat magának.
2013. okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!