Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti leutaznátok egy olyan...

Ti leutaznátok egy olyan lányhoz kb.150kilométert, aki elég flegma, le sem toj, ha nem keresitek vagy nagy ritkán rátok ír, hogy mizújs, de amúgy szinte mindig ti keresitek, viszont, ha keresitek és huncutkodtak vele, akkor vevő rá?

Figyelt kérdés
Úgy értem a csókra meg az ölelésre nyitottnak tűnik, de a szex az lehet még korai lenne, meg nem is akarná, mert még szűz. De amúgy jófejnek is tűnik, csak az zavar, hogy nem jelzi, hogy hiányoznék neki vagy valami, csak ha írok visszaír viszonylag hamar, bár jó, ha kétnaponta fent van kb. Nekem tteszik és amikor elkezdtünk ismerkedni én is bejöttem neki, de lehet sok volt az idő, talán egyből kellett volna talizni vele? Mondtam, ha van pasi, akkor szóljon és hagyom békén, de aztán azzal jött, hogy nics senkije, de én lehetnék, ha akarom. Csak szeretném tudni, hogy ő is akar engem, nem csak én őt. Rossz ez a bizonytlanság. :/
2013. nov. 4. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ diákkal meg egyéb költségekkel olcsóbb lehet a prosti.
2013. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem
2013. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ó, én már egy csókért és pár percért is utaztam majdnem 400 kilométert
2013. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem tudom.

....


talán igen...igen..leutaznék, de ha kiderülne, hogy csak az agyamat húzta....én....én....aláugranék a vonat alá.

2013. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én leutaztam pont ennyit egy lányért. Aztán persze semmilyen elérhetőségén nem értem el. Nők b+!
2013. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!