Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beteges, ha még akkor is...

Beteges, ha még akkor is folyton újabb lányokra vadászom, ha van, akinek elvileg tetszem és akarna tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem hiszem el hogy én kellek a lánynak, ő aranyos én meg ronda és félek, hogy egy nap majd csúnyán elutasít és jelzi, hogy nem akar tőlem semmit sem. Emiatt hiáa jelzi, hogy kellek neki, én inkább más lányokkal ismerkedem, szinte pánikba esve próbálok újabb és újabb lányookat találni, akik jelzik, hogy kellek nekik. Sajnos ez nálam nem egyszerű, mivel ronda srác vagyok és pont ezért is gyanakszom, ha egy lány helyesnek tart és akar engem a képem alapján. Pedig már olyat is mondta nekem, hogy nem is hiszik el, hogy még sosem volt barátnőm, mert helyes vagyok, illetve más álny meg épp a humormat, stílusomat dícsérte, annyira jófejnek tartottak. Egyszer még meg is akartak erőszakolni lányok játékból. XD

2013. nov. 5. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem , ez a normális :D
2013. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát ezen sürgősen változtatnod kellene....
2013. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!