Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem lehet olyan lánnyal...

Miért nem lehet olyan lánnyal összejönnöm, aki nem csak személyiségre, de külsőre is az esetem, miért nincsenek vonzó, cuki és egyben kedves, jófej, szimpi lányok manapság?

Figyelt kérdés
Olyan rossz, hogy ha levelezek egy lánnyal és jól el vagyunk, meg minden, egy idő után kiderül a képcserénél vagy a találkánál, hogy egyáltalán nem jön be nekem külsőre vagy én ő neki. Miért nincs olyan lány, aki vonzó, cuki is és egyben mégis ilyen jófej, hogy már a személyisége, jelleme is lenyűgöz. A mostani lányok többnyire utálatosak és tiszteletlenk meg flegmák jellemre, ez a legnagyobb bajom velük, felőlem lehet akármilyen szép, ha ilyen egy lány engem már nem érdekel max megdugni akarom.
2013. nov. 5. 19:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nos a problémával már akkor ketten vagyunk. De sosem szabad feladni a csüggedést!! :D
2013. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jóvan tesókáim, akkor már hárman vagyunk :'D
2013. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok nem kelletik magukat általában,tehát rájuk bukkani is nehéz:)Az én barátnőm pont ilyen,és nagyon becsülöm! NE általánosítsatok férfitársaim.
2013. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Látjátok ez nekem is a bajom,hogy nem találok ilyen hölgyet pedig már mindenhol kerestem. :/
2013. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
túl nagyok az igények xD
2013. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül kérdező :) Sokan vagyunk így férfiak!

Hm, talán nem szabadna így rágörcsölnöd. Próbáld meg ezeket a gondolataidat kiiktatni. Kösd le magad, valami versenysport tökéletes erre.

2013. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom, hogy a normális emberek mindig megtalálják egymást, ugyanis a hasonló személyiség hasonlót vonz. Ezek után, ha te egyetlen olyan lányt sem találsz, aki egyszerre szép és jófej a szemedben, akkor valószínűleg te sem rendelkezel ezekkel a tulajdonságokkal. Tessék a magadfajták között keresgélni...
2013. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

# 7/7


Erre csak annyit tudok mondani, hogy neveztek már rondának és helyesnek is, aki meg nem a külsőre ment az azt mondta, hogy olyan jófej vagyok, h nem hiszi el, hogy még nem is volt barátnőm. Két lány meg játékból még meg is akart erőszakolni. De amúgy igazad van egy defektes ronda szar vagyok. Míg az a fiú, aki helyes, magas, de csalja folyton az megérdemli a szép, rendes lányt.

2013. nov. 5. 20:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy defektes sz*r vagy, csupán megosztottam veled a tapasztalataimat. Az én baráti köröm tele van olyan kapcsolatokkal, ahol az emberek felnéznek egymásra, értelmesek és normálisak, nem csalják egymást, hanem tisztelik - az ilyeneknek sosem volt probléma egymásra találniuk, mert bizonyos értelmi és érzelmi szinten hasonlóak az érdeklődési körök és szokások.


A helyes, de barátnőjüket csaló fiúknak sem a normális lányok jutnak, hanem általában a jellemgyenge és buta csajok. Az páváknak az alja r*bancok. Az izomagyaknak a plázacicák. Az értelmeseknek meg az értelmesek.

2013. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha lenne olyan, akkor neki nem kellenél te.

Tapasztalat, sajnos. Szóval majd beérem valakivel akiért nem rajongok, hanem alkalmazkodni is kell hozzá...talán :(((


18/L

2013. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!