Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tisztelik már a...

Miért nem tisztelik már a lányok a fiúkat manapság?

Figyelt kérdés
Nekem olyan lány kell, aki tisztel engem, nem olyan, aki még köszönni sem tud vagy azt hiszi, h csak, mert puncija van ő már bármilyen megalázó módon bánhat és beszélhet egy fiúval. Sőt egyes lányok még meg is ütik a fiúkat, mert úgysem lehet visszaütni a fiúnak alapon!
2013. nov. 5. 20:50
1 2
 1/13 errre ***** válasza:
89%
ego az van.
2013. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Én sose futottam bele ilyenbe. Valószínű azért, mert én is kiegyensúlyozott vagyok.
2013. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 errre ***** válasza:

Mármint az ego-t rád értem.

A férfiak miért nem tisztelik a nőket?

Gondolom nem a semmiért üt meg egy Nő egy férfit.

Biztosan azért, mert NEM TISZTELTE a nőt.

2013. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem tisztelte, akkor meg is kell ütnie? Ha mi nem ütünk meg egy nőt, akkor gondolom elvárhatjuk, hogy ők se ütnek meg minket.-.-
2013. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Már megint csak azt tudom írni: a hasonló vonzza a hasonlót. Érdekes mód az én baráti társaságomban sincs egy bunkó lány sem!
2013. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én szeretem ha egy pasi pasi, a lány meg lány; nem kell hogy a lány irányítson mindig, főleg ne üssön ( a pasi se)


azt nem tudom miért nem tisztelik a lányok a pasikat, bár szerintem a többség na meg a normálisak (igen, vannak még ilyen lányok) tisztelik a másik felet


én hiába vagyok normális a srácokkal, ha nekik nem elég érdekes egy normális nem középpontban lévő csaj akkor hiába a tisztelet, ha észre se veszik az ilyen lányokat

2013. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Senki ne üssön senkit. A fizikai erőszak nem megoldás semmire.

Én az egyenjogúságban hiszek, és ha már pasit pofoznak, pofozzanak nőt, is, DE az erőszakot nagyon nem szeretem. így inkább ne pofozzon senki semmit.

Mégis mit mond el az emberről az, hogy ahelyett, hogy intelligensen megbeszélte volna a dolgot, előadta volna az álláspontját, fizikailag bántalmaz másokat? Hatalmas szégyen.


Egyébként szerintem nem tisztelik a lányok kevésbé a fiúkat, mint azok őket. Szerintem aki rendben van magával, és kiegyensúlyozott, az megfelelő embereket vonz az életébe hosszú távon.

2013. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Komolyan én nem tudom, hogy néha itt gyk-n melyik bolygón élnek. Én ilyen lánnyal még életemben nem találkoztam de bizonyára szerencsém volt akkor.


Egyébként meg téged ütött meg egy csaj? Nem kell visszaütni, de egy pohár kávét/üdítőt még a fejére lehet önteni.


Én amúgy meg azt vettem észre, hogy rengeteg pasi manapság nem tudja, hogy bánjon a szemétkedő csajokkal... hiányzik a kreativitás szinte mindentéren.

2013. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
Minél jobban nézel ki, annál jobban tisztelnek a lányok.
2013. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 errre ***** válasza:
a fiúkról is lehetne mesélni és a kis tiszteletükről..
2013. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!