Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogy tudnék így...

Szerintetek hogy tudnék így valakivel összejönni?

Figyelt kérdés

Nemsokára 21 éves vagyok, sosem volt még barátnőm, totál tapasztalatlan vagyok, pedig nem vagyok csúnya sőt, helyesnek mondanak, visszahúzódó se vagyok, nem kell félteni, mindig van 1-1 csaj aki még nyomul is, de minden hetem úgy néz ki, hogy vagy reggeltől este 8ig egyetemen vagyok, vagy estig dolgozok, mire szombat este 11-re hazaesek addigra örülök hogy élek, a vasárnapokat meg végigfetrengem, hogy hétfőtől újra bírjam folytatni ezt a monoton szar életet.


Leginkább egy normális kapcsolatra lenne szükségem, hogy érezzem valakinek fontos vagyok, és ő is nekem, de normális kapcsolatra egyszerűen időm nincs, mert ha egyetemre nem járok be, mégis hány év alatt lesz diplomám, ha meg nem dolgozok mégis miből tartom el magam, vasárnapra megy olyan szinten hulla vagyok, hogy ez összeférhetetlen mindennel.


Igényeim nekem is vannak ennek ellenére, de szexkapcsolatra még ha össze is szednék valakit, az mégis milyen lesz már, meg meddig fog tartani, ha megtudja a csaj, annyi tapasztalatom van amennyi... Csak mert akik ismernek, ezt meg nem mondanák rólam, főleg, hogy azért látják amerre vagyok vannak körülöttem csajok.


Szerintetek mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel? Mert diplomáig még 2 évem van, de addig így begőzölök, hogy legizgalmasabb szexuális kapcsolatom az volt, mikor Marok Marcsival megcsaltam Tenyér Timit.


20F


2013. nov. 6. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy helyezni a dolgaidat, hogy több szabadidőd legyen. : /
2013. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hanariko ***** válasza:

és azok a csajok, akikről azt írod hogy még néha nyomulnak is, azok hol/mikor nyomulnak? csak eljársz valahova, ha van ilyen.

amúgy próbálj esetleg egyetemen csajozni, és akkor az még meg is érti, ha fáradt vagy.

2013. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erre sztem nem lehet mit mondani. Így tényleg nem lehet barátnőzni. Valahogy időt kell szerezned, vagy sehogy...
2013. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2. válaszoló

Van munkahelyen aki nyomul, van egyetemen, van a közeli kis kenyeresboltban.. Ezzel nincsen gond. De egyszerűen mégha össze is jönnék valakivel, szerinted mikor tudnék vele foglalkozni?

Nekem nem az a problémám, mint itt a 90%-nak, hogy "csúnya vagyok visszahúzódó, nem kellek a lányoknak", de hidd el, az én problémám se kisebb, és nem mutatom kifelé, de baromira kicsinál már idegileg.

2013. nov. 6. 16:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Most próbálkozok másik munkahellyel ami jobban fizet, illetve este 6kor már itthon lennék, jövő héten megyek állásinterjúra, akkor talán ha összejön kicsit több időm lesz, de így se fényes.
2013. nov. 6. 16:24
 6/8 anonim ***** válasza:
úgy vagyok fele, hogy érzem magamban a fiatalságot, ebben a korban mindenre van energiám, lehúzok 8-9 órát a melóba, elmegyek bulizni, másnap onnét megyek dolgozni és még aznap este is elmegyek valahova, leginkább fejben döntöm el, hogy fáradt vagyok-e vagy sem, a legnehezebb része az, amikor otthon vagy, le van tudva a kötelességek halmaza, csak rajtad áll, hogy mész-e valahova, vagy sem, ilyenkor húz legjobban az ágy, de ha úgy döntök, hogy kimozdulok, akkor elhagy az álmosság
2013. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*nem azt mondom, hogy ne aludj, de tudod magad is, hogy adott a helyzet, a suli 2 évig fix, pénz meg kell, uh dolgoznod is kell, tehát mivel ez fontos lenne neked áldozz rá időt, lehet sokkal többet pihenhetsz azáltal, hogy nyugodt vagy mert van valaki, -ahogy te is írtad- akinek fontos vagy
2013. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az sikerülne, az nem rossz. Este 7től bőven van idő a csajokra :)
2013. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!