Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van így esélyem? 20/f

Szerintetek van így esélyem? 20/f

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 20 éves fiú vagyok, hallássérült, de jól halló emberek között szocializálódtam, ezért elsősorban jól halló lányoknál próbálkozok. Nem volt még barátnőm, de sok lánnyal ismerkedtem már, szinte bárhova megyek, mindig akad valaki, akivel ellehetek (diszkó, társasági élet). Jóképűnek tartanak, utóbbi hónapokban a bátorságom is nőtt, de még mindig nehezen értem meg a lányok beszédét a hétköznapi élettereken (iskola, bulik, egyéb), kevés közös témát tudok találni, nehezen invitálom be őket olyan közegbe, ahol én is jól kommunikálok. Egyetemen műszaki karra járok, barátnőnek is inkább egy értelmiségi beállítottságú lányt várok, velük jobban szót tudnék érteni, de úgy érzem, hogy inkább csak lesajnálnak ("aranyos vagy", "majd beszélünk még"), illemből beszélnek velem, de nem szeretnék az életüket az enyémével összekötni. Szerintetek?

2013. nov. 6. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
minden esélyed megvan rá.
2013. nov. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők ezt leszarjak, mindened megvan hogy boldoggá tudd tenni akkor elonybol indulsz
2013. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A lányok sokkal elfogadóbbak, mint a fiúk, én is 20éves, cochlearis implantot viselő lány vagyok, jól beszélek, jól értek, szintén egyetemre járok, de most nekem sincs kapcsolatom.
2013. nov. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. nov. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 cookie monster válasza:
Szerintem simán lehet. Nálam biztosan nem okozott volna problémát, ha a nekem tetsző pasinak ilyesfajta gondja van. Sőt mindig is szerettem volna megtanulni a jelbeszédet. :-) Én sem vagyok teljesen egészséges, szóval átérzem.
2013. nov. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én szívesen lennék siket/hallássérült fiúval is, szerintem sokan vannak ezzel így rajtam kívül is :)
2013. nov. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia. Én is hallássérült vagyok, akár csak te. Minden esélyed megvan a normális életre. Ugyebár, a „rokkantságunkról” nem mi tehetünk. Sok sikert mindenhez :)

14/L

2014. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 K V válasza:

Szerintem azon múlik, h milyen a személyiséged. Ha van önbizalmad, kedves, értelmes, szórakoztató vagy, akkor biztos találsz magadnak párt!


Foglalkozz önmagad fejlesztésével, akár menj el pszichológushoz. Ezt ne értsd félre, én is járok, pedig semmi különösebb bajom nincs se lelkileg, se testileg. Jó az, ha kicsit helyre rak néha valaki, megmondja azt, amit a barátaid nem mondanának, mert szeretnek (vagy mert nem látják meg)..

Fiatalon a legkönnyebb változni!


Ja, és nálam pl. nem számít lesajnálónak az "aranyos vagy" :) Én szeretem, ha egy fiú aranyos, és jól esik néha megmondani.


23 L

2014. jan. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor gimibe kerültem lett egy fiú osztálytársam, az egyik lába hiányzott (autóbaleset, a húga meghalt) és műlába volt. Nagyon sokan piszkálták, kiközösítették meg hasonlók, amiket ugye a sok barom szokott. Nagyon nagyon vidám és kedves embert képzelj el. Már az első nap odajött hozzám ismerkedni, beszélgetni, jól kijöttünk. Sosem érdekelt, hogy hiányzik az egyik lába. Fél év múlva szinte legjobb barátok lettünk, én bele is zúgtam csak mérlegelnem kellett, hogy legyen velem, mint barát vagy mint több, és mivel barátra jobban szükségem volt, így próbáltam "elnyomni" azt az érzést. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, csak én már elég messze lakunk egymástól sajnos... A lényeg az, hogy értelmesnek tűnsz, valószínűleg, sőt tuti az is vagy, engem sem és szerintem mást lányt sem fog nagyon érdekelni a hallássérültséged ha megtetszel nekik. Vannak előítéletes és szemét emberek, de hidd el, mindenkinek van valami kis baja és mivel tisztában van vele, így el tudja fogadni más baját is. Nem szabad feladnod, teljes életet élsz így is, simán találni fogsz egy rendes lányt magadnak:)
2014. jan. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, lesz. Össze fog hozi az élet olyan lánnyal aki férfinak fog tekinteni, nem csak embernek, vagy havernak. Bízz magadban, és tudd mit akarsz a nőtől. Legyen célod, higgyél magadban is.


Egy sorstárs.

2014. márc. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!