Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 24 éves srác vagyok akinek...

24 éves srác vagyok akinek még nem volt bnője (nyilván a külseje miatt). Azt mondták itt gy-k, hogy keressek velem egyszintű csajt. De a csúnya csajok is a nagy betűs BRAD PITT-re cárnak. Hol találok nagyon csúnya lányokat?

Figyelt kérdés
Ha valaki ismerkedni akar, akkor küldhetek képet, de én nem várom el, hogy bárki is küldjön, nem érdekel, hogy néz ki valaki. Még az sem érdekel, ha egyáltalán semmi szép nincs rajta külsőleg.
2013. nov. 9. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te kis telhetetlen. Ha csak kicsit csúnya már nem is jó? Bűnronda csaj kell? :)
2013. nov. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szegény bred pit :(
2013. nov. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyan nincs h bűn ronda, senki se tehet arról, milyennek született
2013. nov. 9. 16:05
 4/6 BlackSword ***** válasza:

Nem a külsőddel van a baj, mert azon lehet változtatni, hanem a kisugárzásoddal... Meg azzal, h szerepet játszol és nem vagy önmagad... Alapjáraton én is zárkózottabb vagyok és komoly, mégis van barátnőm, és boldogok vagyunk együtt...


Azt tudom mondani, ami nekem is bejött: sport, lehetőleg küzdősport vagy harcművészet, és járj társaságba... És ha A lány elküld, akkor ott a B és ha ő is, akkor a C már nem...

2013. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A rondarandi.hu-n se írnak vissza, ha valóban ronda vagy.
2013. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"De a csúnya csajok is a nagy betűs BRAD PITT-re cárnak."



Biztos vagy benne, hogy ez tényleg így van? Vagy csak megideologizáltad magadnak, hogy miért nem volt csajod?


Téged nem a csúnyaságod gátol szerintem, hanem a téves elképzeléseid. A hited rabja vagy.

2013. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!