Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, férfiak! Ha ti flörtöltö...

Fiúk, férfiak! Ha ti flörtöltök egy lánnyal/nővel, akkor az minden esetben ezt jelenti, hogy akartok is tőle valamit, vagy ez csak amolyan "játék" a részetekről?

Figyelt kérdés

Főleg idősebb fiúk/férfiak véleményére lennék kíváncsi, tehát nem tizenévesekére. (Nem rosszindulatból, csak mivel én is idősebb vagyok, így az ennél idősebb pasik játszanak csak nálam)

Arra lennék konkrétan kíváncsi, hogyha vki rendszeresen flörtöl velem, akkor az azt jelenti, hogy akar tőlem valamit, vagy csak élvezi a szituációt? Az "akar valamit" alatt értek kapcsolatot vagy csak szexkapcsolatot is.



2013. nov. 9. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább játék de ha bejön valami azt se utasítjuk el...
2013. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor játék.De azt tudd.Egy pasi se flörtöl olyan csajjal aki nem tetszik neki!
2013. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Néha egyik, néha másik. De valóban, csak olyannal flörtölünk, aki tetszik.
2013. nov. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Azt látom rajta, hogy tetszem neki, de "csak" flörtölünk egy ideje. Nem lép semmit. Ezért tettem fel a kérdést, hogy akkor ez csak játék lenne a részéről?

2013. nov. 9. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Nos ha én flörtölök, akkor még nem biztos, hogy akarok is tőle valamit annak ellenére ha viszonozza is. Azonban ha akarok tőle valamit akkor tovább lépek :)
2013. nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy élvezetes szituáció
2013. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Néha csak felmérik, hogy épp mennyire sikeresek
2013. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!