Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A rengeteg csalódás miatt...

A rengeteg csalódás miatt félek vagy tényleg csak játék az egész?

Figyelt kérdés

Van egy srác most kb 3 hete hogy megismerkedtünk egy clubban. Megkerestem facen és azóta is szoktunk beszélgetni, nagyon sok mindent tudunk már egymásról, és mivel hogy "szomszédos" faluban lakik így nagyon sok rokon, ismerős, barát ismeri... kérdezgettem őket róla és eddig mindenki nagyon jó véleményen volt róla kivéve egy srácot.. :/ Kicsit ez is elbizonytalanított :( És már kb. egy hete megkérdezte azt is, hogy mit szólnék hozzá ha randiznánk.. Természetes hogy azt válaszoltam hogy nagyon örülnék neki :) Azóta egyszer került szóba mondta hogy ne higgyem hogy nem akar találkozni csak hogy most ment ki külföldre vasárnap az egyik barátja és hogy őt "búcsúztatták" és vele volt elfoglalva :S Vasárnap este beszéltünk utoljára azóta semmi ... nem tudom mire gondoljak lehet hogy csak túl reagálom ... szerintetek?

Aki kíváncsi annak privibe kicsit részletezném csak írjon:)



2013. okt. 22. 21:43
 1/2 anonim válasza:
14/F csak túl reagálod nekem is van úgy , hogy nem érek rá.. majd máskor kezdeményezz majd te , hívd el valahová stb..
2013. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már múlt szombaton meccs volt nálunk hazaiban és az falujának a focistái voltak az ellenfelek.. Hívtam azt mondta ha ráér, s nem jön közbe semmi akkor felhív és jön.. de nem jött...:/ És állítása szerint már eltervezte az első randit
2013. okt. 23. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!