Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azok a lányok, akik alacsonyak...

Azok a lányok, akik alacsonyak, bájosak, cukik, ők általában hol vannak és hogyan lehet őket meghódítani?

Figyelt kérdés
Néha látok ilyen lányokat, de van fiújuk, együgtt vannak, meg minden, jó már nekik, én is ilyen lányt szeretnék, de valahogy nekem ők olyan elérhetetlenek vagy nagyon elbújnak, itt a sulimban most nincsenek ilyen lányok, vagyis egy van, de ő már foglalt. Így nem tudom hol és hogyan tudnék ilyen lánnyal megismerkedni és összejönni. Ne kérjétek, hogy adjam le a szintet, nekem ilyen lány kell és kész próbáltam kövér lánnyal járni, nem voltam boldog, bár tapasztalatszerzésnek jó volt legalább.

2013. nov. 3. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hmm altalaban budapest 5. keruleteben laknak es nagy valoszinuseggel a 2. v 3. emeleten. Ez a tapasztalatom. Es ugy hodithatod meg oket ha veszel nekik magassarkut ;)
2013. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindet meghódította már egy-egy magas és jóképű fiú.
2013. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pesterzsébet tele van velük. Főleg a DNG meg a Pesterzsébeti környéke.
2013. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az állatmintás vagy puha ruhákat szeretik meg a magassarkút. Ruhakedvelők és általában állatkedvelők. Az ilyen lányok jól tudnak szeretni meg minden de sokan startolnak rájuk. Jobb ha sietsz! Viszont válogatósak ha jóképű vagy felszeded őket ha nem nincs olyen sok esélyed.
2013. nov. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!