Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha görcsölök minden lány...

Ha görcsölök minden lány mellett, és dadogok és feszült vagyok akkor hogyan szerezzek b. nőt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 02:06
 1/6 anonim ***** válasza:
ne görcsölj,ne dadogj,és ne légy feszült
2013. nov. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

szoknod kell a helyzetet,vagyis többet kell nők között lenned,többet kell beszélgetned velük.

szóval lehetne napi programod,különböző fárasztó dumákkal,eladó,meg pultos lányokat zaklatnod.

a cél legyen 5 mondat a párbeszéd alatt,aztán emelheted 10re.

2013. nov. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogy se.
2013. nov. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es miért lett lepontozva? tök jó tanács még szerintem is. Ha nem is akarsz azoktól a csajoktól semmit, akkor is legalább gyakoroltál. Ez sajnos így működik, nem várhatod, hogy egyszer csak elmúlik.

Velem is volt ilyen, igaz más miatt, de görcsöltem és pánikoltam, ami nem volt jó és úgy mozdítottak ki, hogy 2 óránként idegenekkel kellett beszélnem. Egyébként nem tudom hány éves vagy és van e munkád, de ha nincs, és keresel, akkor próbálj meg olyan munkahelyet keresni, ahol több a nő és akkor az is egy olyan helyzet, ahol gyakorolhatsz. Tényleg csak az érzést kellene szoknod, utána minden megy magától. Illetve, ami nagyon fontos és ezt mantrázd magadba, hogy el is hidd: azok csak emberek. Hogy ezt miért mondom? Mert valszeg azért görcsölsz, mert félsz tőlük, hogy mi lesz ha.. Semmi szörnyű nem fog történni. :) Nem fogják leharapni egyik végtagodat sem. Remélem tudtam segíteni.

2013. nov. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én senkit sem pontoztam le, mindenkinek ment a zöld kéz.

Am már dolgozom 20 éves vagyok, de a munkahelyemen csak férfiak vannak.

2013. nov. 10. 11:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerezz lány barátokat. (nem muszáj pont munkahelyről...)

Ha gondolod, beszélgethetünk. :) 18/l

2013. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!