Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeged,2-es villamos- ki...

Szeged,2-es villamos- ki lehetett ez a srác?

Figyelt kérdés

Vasárnap este mentem haza a pályaudvarról és a villamoson utazott a barátjával egy srác, olyan 20 év körüli lehetett. Azt hiszem, beleszerettem. Iszonyatosan sötét barna szeme volt, ilyet még nem is láttam. Ezen kívül rövid, fekete haja (nem egyes géppel lenyírt, annál hosszabb).

Elég sokszor bámult rám, de lehet, hogy csak azért, mert én bámultam nagyon feltűnően :)

Elég nagy volt a tömeg, én leszálltam és azóta nem láttam :(


2013. szept. 23. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Késő bánat :D am tudom mit érzel.. én is ugyanígy jártam egyszer...
2013. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem fogja tudni senki sem megmondani neked.
2013. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Már megint a belső értékek alapján választott a lány.
2013. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én voltam az!

De én a zöld szemű lányokra bukom. Bocsi. Próbáltam elemezni, hogy neked milyen színű, ezért bámultam oda.

2013. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ez külső érték, és ha megismerném, lehet, hogy nem lenne szimpatikus, vagy még jobban az lenne, de őszintén srácok! Nehogy már azt mondjátok, hogy nem tetszett meg egy lány sem külsőre és mindig megismeritek, mielőtt megkedvelitek.

Fontos a belső, fontosabb, mint a külső, de mégis utóbbit látjuk először :)

2013. szept. 23. 21:46
 6/16 A kérdező kommentje:
4. válaszoló: haha, vicces vagy. Egyébként zöld a szemem...
2013. szept. 23. 21:46
 7/16 anonim ***** válasza:
igazad van... leszámitva azt, hogy a belső fontosabb
2013. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szerintem fontosabb a belső, de azért egy olyan szempárba bele lehet szeretni első pillantásra.

Hát azt hiszem, így tényleg nincs sok esélyem megtalálni... Meg nem biztos, hogy én is tetszem neki

2013. szept. 23. 21:50
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de én nem zöldnek láttam a szemedet. Ezért is néztelek annyinak. Amíg azt hiszed, hogy viccelek, akkor gyere ki a Dugonics térre holnap este 8 kor és meglátsz majd. De elmehetünk a Boci tejívóba is :)
2013. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Erősen kétlem, hogy két perc alatt jelentkezne az illető itt :D Mondd, hogy néztem ki? Milyen volt a hajam, stb? :)
2013. szept. 23. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!