Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért szeretik a...

Szerintetek miért szeretik a lányok ennyire erőteljesen és gyakran hangoztatni, hogy nekik nem a külső a lényeg, sőt, hogy a fiúk azok, akik annyira a külsőre mennek, amikor én bizony nem éppen ezt tapasztalom?

Figyelt kérdés
Mert bizony a legtöbb lány, aki meglát és rondának tart tök bunkó, flegma velem és ismerkedni sem akar, még esélyt sem akpok, hogy belökjem a hülye poénjaimat vagy jól szétcsikizzem ezeket a lányokat. :D Erre vannak lányoknak, akiknek meg helyes vagyok és látom, hogy szinte izgulnak rám, meg még maguktól nyomulnak stb. Na ezeknél még bénázhatok is, akkor is le akarnak szopni vagy smárolni akarnak velem már első randin és smárolunk is, szopatom is őket, ha már így akarnak, minek kihagyni a jót. :D
2013. nov. 11. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Naponta tárgyaljuk ki ezt, használd a keresőt tavaris.
2013. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki szeret hazudozni.

Nők szerint a pasik csalják meg többször a másikat.Szerintünk meg a nők sokkal többször lépnek félre.

Ez van.Kár szítani a tüzet.A szemeteket le kell köpni és a normálisakkal meg dugni egy jót.

2013. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"a fiúk azok, akik annyira a külsőre mennek, amikor én bizony nem éppen ezt tapasztalom" - ha-ha-ha.

Ez nem hazudozáson múlik. Kérdezd meg a lány korát is, mert nagyon nem mindegy.

2013. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
most akkor mi van? valakinek te is bejössz nem? akkor? valoszinüleg nem mindekinek jössz be, DE valakiknek ezek szerint igen, ergo nem csak a külső számít vagy akkor miért tetszel bárkinek is
2013. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mert fordítva gondolkodnak
2013. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!