Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Miért lett ilyen...

Lányok! Miért lett ilyen trendi és menő ez a viselkedés a részetekről?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 12. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Általánosítunk, általánosítunk? Miért lett ez ilyen trendi és menő?
2013. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
24%
pang a puncusuk!!
2013. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ennèl szarabbat alig ha láttam.
2013. nov. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért lett ilyen trendi és menő egy random buta sztereotip rajz alapján kérdőre vonni az egész női nemet?
2013. nov. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#1, #4

Talán mert ettől különbözőbb csajt találni nehezebb, mint egy tűt megkeresni a szénakazalban...

2013. nov. 12. 19:05
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor legközelebb erőltesd meg magad. Aki keres, talál.
2013. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

És talán mert azt tapasztalom, hogy én próbálok kedves, odafigyelő lenni velük, mégis dobnak, ezzel szemben azok az ismerőseim, akik emberszámba se veszik a barátnőjüket, és úgy beszélnek velük, mint én a kutyával se, azok a csajok 10 körömmel kapaszkodnak a pasiba.

Az egyik ismerősöm a szemem előtt oltotta le a csaját, és megomdta, hogy nem áll vele egy hétig szóba, mire a csaj annyit kérdezett, hogy: hányszor kell leszo*nia, hogy megbocsásson?

2013. nov. 12. 19:08
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy a debilebb fajtát fogod ki, ha ilyen a hozzáállásod. Mellesleg, öcsém, lehet, hogy még sem vagy olyan varázslatos, mint amilyennek mutatod magad. Van, hogy azért megy szét két ember, mert tűz és víz, van, hogy a rossz szex vagy féltékenység az oka. A lehetőségek tárháza végtelen. Esetleg hagyd abba a vinnyogást és a tökeid vakarászását (karöltve az általánosítással) és ne a könnyűhúsra menj.
2013. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Nem is találhattam volna jobb "jellemzést" a nőkről, mit ez a rajz! Teljesen egyetértek veled kérdező!

Én mondjuk ezért is tettem le arról, hogy szándékosan párt találjak. Ha az élet hoz valamit, akkor ok, ha nem, akkor nem.

Nem fogok a sok beképzelt ku*va kapcája lenni, akibe beletörölhetik a lábukat.

2013. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Rossz szex? Még ha legalább lenne... de lassan közelebb vagyok a 30-hoz mint a 20-hoz, és még egy csajjal sem kerültem szexuális kapcsolatba.

A könnyű húsról meg csak annyit, hogy vigye akinek kell, engem kifejezetten taszítanak az olyan lányok, akik könnyen adják magukat. Ne legyen frigid, de ne is lehessen ágyba vinni 2 randi után! Legyen annyi tartása. Az sem mellékes, hogy én személy szerint az elsőt szerelemből akarom megtenni, és nem dugni akarok, hanem szeretkezni.

2013. nov. 12. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!