Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Miért lett ilyen...

Lányok! Miért lett ilyen trendi és menő ez a viselkedés a részetekről?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 12. 18:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"ennél különbözöbbet nehéz találni"....aha


igen minden lány direkt ezért hagyja ott AZZAL A FELTETT SZÁNDÉKKAL ( mi sem érthetőbb), hogy soha többé ne bizzon egy másik lányban sem,


MUHÁHÁHÁHÁHÁHÁÁHÁHÁHÁHÁ!!

2013. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%
De legalább a #11 válaszolóban van annyi gerincesség, hogy elismeri.
2013. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%
12, Ironizált. Sügér.
2013. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor megmutatom milyen ez a másik oldalról: én most elkezdek nyávogni, jaj miért ilyen felszínesek és érzéketlenek a férfiak, miért csak megd**ni akarnak? :(

El kellene gondolkodnom, hogy ha már századjára is kizárólag ilyenekkel hoz össze a sors, akkor nem lehet hogy esetleg nekem kéne változtatni? Ezzel azt akarom mondani, hogy nem mindig másokat kell hibáztatni.

"én próbálok kedves, odafigyelő lenni velük, mégis dobnak" A kettőnek lehet köze sincs egymáshoz... lehetsz akármilyen kedves, ha nem is illetek össze, aminek sok oka lehet. Ebből nem kell messzemenő következtetéseket levonni, hogy az összes nő célja hogy pokollá tegye az életedet.:D

2013. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kilencedik válaszolóval értek egyet. Én is így vagyok ezzel ha az élet ad nekem egy párt akkor annak nagyon fogok örülni, ha nem akkor elfogadom hogy magányos maradok.
2013. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én barátom tisztel, szeret, megbecsül, és eszem ágában sincs otthagyni, mert én is szeretem őt. :)
2013. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!