Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak barát vagyok a...

Miért csak barát vagyok a fiúknak?

Figyelt kérdés

Nagyon jól elvagyunk, csomót nevetünk, hülyéskedünk. Mindent meg tudnak beszélni velem. Nem traktálom őket a hülyeségeimmel.

Külsőre átlagosnak mondanám magam, de sokszor hallottam idősebbektől, hogy jól nézek ki. Gondolok itt 25-30 év közöttiekre. Sportos alkat vagyok.

A műveltebbek közé tartozom, normálisan öltözöm...szóval tényleg nem tudom, hogy mi a baj velem.

Lécci segítsetek!



2013. nov. 13. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni kéne,ismerkedni eljárni szórakozóhely ott biztos találsz olyat aki járna is veled vagy netes társkereső
2013. nov. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kor nem kép privatban
2013. nov. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
te abba a kategóriába tartozol, ahol: Ha nincs ló, jó a szamár is.
2013. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
kek
2013. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy félnek tőled, mert mégse átlagos vagy, hanem kegyetlen jó :D Velem is ez van csak fiúban, sajnos túl jó vagyok, ezért nem mernek kezdeményezni ezek a lányok. :DD
2013. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

20 éves korom körül olyan csajokkal, akik baráti körbe fixebben tartoztak, én se nagyon próbálkoztam, pont azért mert becsültem őket, és meg tudtam hogy ép kicsit csapongóbb korszakomat éltem.


Pedig néha irigykedtem, ha egy baráti körhöz tartozó szimpi csaj mással összejött, illetve belegondoltam, hogy némelyikük mennyivel kulturáltabb volt, mint az akkor aktuális csajom. Ebben az is közrejátszott, hogy az ő visszautasításukat égőbbnek is éreztem, mint egy külsős csajét.

2013. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

velem is ez a szitu!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD Átérzem!


lány

2013. nov. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy képet én is megnéznék rólad. Az előző 69%-os lány is küldhet:P

Nálam csak két lehetőség van, vagy összejövünk és férfi-nő kapcsolat lesz belőle, vagy semmi:) Így máris 50%-ról indultok:D

2013. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az idősebb pasiknak minden fiatal csaj jól néz ki.
2013. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Volt amelyik elgondolkodtatott, de olyan is, ami nagyon tetszett és szétröhögtem rajta az agyam. :D
2014. jan. 5. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!