Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezhet ilyen csaj?

Létezhet ilyen csaj?

Figyelt kérdés

Létezhet olyan csaj a földön, aki minden itt írt kritériumnak megfelel? vagy ez már csak tényleg álom? túl sokat szeretnék?


Amikre gondoltam:


külső: kicsit punkos, ne legyen ribi, de öltözhst úgy, legyen igényes, de 4óránál hosszabban ne nézze magát a tükörben, legyenek nagy szemei


belső: tudjon feltételnélkűl úgy szeretni ahogy én, legyen hűséges, ha velem van mással ne flörtöljön, legyen szexmániás, vezetőtípus legyen ne anyámasszony katonája.



2013. nov. 13. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Álmodozz csak.
2013. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van, de kb 50\100-bol 1. Ugyhogy ne feltelenul a tokeletesre varakozz.
2013. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok emberrel pont az a baj, hogy kritériumokat állít fel. Az ilyesmi legjobb, ha nem érdekli az embert, mert aztán csak rinyál hogy nincs csaja, mert ennek hosszú volt az ujja, amannak meg radírcsimbók volt a füle mögött, a harmadiknak meg taknyos volt az álla, a negyedik szerette a BoneyM zenéjét és nem szeret rúdtáncolni...

Ha az ember szándékosan kritériumokat állít fel csajozás téren, akkor az joggal sír a sarokban hogy nincs csaja.. Meg álmodozhat örökre

2013. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Ne legyenek elvárásaid mert akkor sosem találod meg!

Amugy vezérlő tipus lányok és egyben" szex mániás " igen létezik. Általában a vezérlő tipusok sexmániások. De ezek belöled totál papucsot csinál!

2013. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyen csaj nem létezik.

Csak olyan csaj létezik, amelyik pénzéhes.

2013. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jobb lesz ha változtatsz a kritériumokon.
2013. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyesmi vagyok. Hány éves vagy?
2013. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze,csak nem bizos hogy téged akar.
2013. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ohhh, itt vagyok én.
2013. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok, ha nem zavar a körömlakk... ;)


Puszi Édes! ;) Írj privit ;)



Üdv.: Karcsi ;)



Álmodozz kicsi-bocs :D

2013. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!