Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi időnek kell eltelni a...

Mennyi időnek kell eltelni a facebook bejelölés után, hogy visszajelöljön? Elképzelhető, hogy nem lépett fel egy 20 éves csaj a mai világban lassan 24 órája?

Figyelt kérdés

Nagyon pipa vagyok. Tegnap este bejelöltem egy lányt,akivel előzőleg többször beszéltem,meg szemeztünk is,nagyon kedves volt,be is mutatkoztunk egymásnak.

Még nem telt el 24 óra,de nem jelölt vissza.


2013. nov. 13. 19:24
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
#6: te most ezzel akarod igazolni a gyerekes hisztidet?
2013. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:

élőben nagyon is szimpi volt


de én ezt hívom KÉTSZÍNŰSÉGNEK

2013. nov. 13. 19:30
 13/52 A kérdező kommentje:
ez egy diszkrét jelzés volt, hogy kopjak le?
2013. nov. 13. 19:34
 14/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem, kérlek, ez nem kétszínűség.

Tudod, attól, hogy valakit kétszer látsz egy szórakozóhelyen, meg neadjisten be is mutatkozol neki, attól még nem biztos, hogy egyből az öledbe ugrik. Nem mindenki jelöl vissza fűt-fát, akivel az életben beszélt talán kétszer.

Az meg tényleg nagyfokú és beteges függőségre utal, ha valaki azon kezd el hisztizni, hogy XY miért nem lépett fel még ma? Tudod, van, hogy az embernek nincs rá alkalma, ideje, vagy kedve. Attól, hogy van telefonon is Facebook, az még nem azt jelenti, hogy non-stop azon kéne lógni. A magadfajták miatt van sokaknak olyan gyalázatos véleménye még az átlag Facebook-felhasználókról is. (Mert az ilyen idétlen hisztis kölykök alapján általánosítanak.)

Azt meg már meg sem említem, hogy lehet, hogy ő nem egy hisztis arrogáns követelőző bunkót akar magának, hanem egy valódi férfit?

2013. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg feltörhették a fiókját, és kicsit megmachinálták a cuccát.

Nekem is volt ilyen. Szerintem hívd fel, és szólj neki.


Most is van pl. egy ostoba liba, aki az itteni accountot feltörte és rajtam keresztül irkál itt a Gyíkon.Ha még normális lnne, akkor hallgatnék, de így?:DD A megválaszoltjaid között simán nyomon tudod követni, hogy az adott időben, mikor nem Gyíkoztál, írt-e valaki.Ha irt, akkor fel van törve az itteni fiókod.

2013. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

nem szórakozóhely és nem kétszer hanem vagy 25-ször láttuk egymást és még látni is fogjuk egymást pár évig a munkánkból kifolyólag


"hogy ő nem egy hisztis arrogáns követelőző bunkót akar magának, hanem egy valódi férfit"


ezt ő honnan tudhatná,hogy hisztis arrogáns vagyok, tán olvassa és magára ismer???

2013. nov. 13. 19:39
 17/52 anonim válasza:

A kétszínűség nem itt kezdődik!

Nem tudom miért olyan nehéz elképzelni hogy nem volt fent még FB-on, nekem van olyan barátom akinek nincs is FB-ja és ő is normális ember.

Illetve a másik barátom ÉVENTE lép fel 2x!

Várj még egy hetet, ha addig se jelöl vissza akkor kezdj gyanakodni, illetve akkor is még ott van a "hello szia megadod a számod" mert azt a nők elég gyakran használják ;) 17/f

2013. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:

akkor ez nem lekoptatás?


valszeg nem is látta?

2013. nov. 13. 19:40
 19/52 anonim válasza:
Igen nagyon valószínű, most pedig menj el csicsikálni, úgy gyorsabban telik el az éjszakád és nem is azon fogsz rágódni hogy akkor most csak le akar koptatni vagy nem is látta?
2013. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
mi valószínű?
2013. nov. 13. 19:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!