Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi időnek kell eltelni a...

Mennyi időnek kell eltelni a facebook bejelölés után, hogy visszajelöljön? Elképzelhető, hogy nem lépett fel egy 20 éves csaj a mai világban lassan 24 órája?

Figyelt kérdés

Nagyon pipa vagyok. Tegnap este bejelöltem egy lányt,akivel előzőleg többször beszéltem,meg szemeztünk is,nagyon kedves volt,be is mutatkoztunk egymásnak.

Még nem telt el 24 óra,de nem jelölt vissza.


2013. nov. 13. 19:24
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy elviselhetetlen vagy. 2 oldalon keresztül dedós módon hisztizel azon, hogy egy csaj még nem jelölt vissza. Mint valami elmebeteg kistini, komolyan.

"honnan tudhatná"? Ha más dolgokban is ilyen követelőző és hisztis vagy, nem nehéz ám leszűrni. Ez nem jó pont ám a csajoknál!

2013. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
hogy le akar pattintani magáról?
2013. nov. 13. 19:44
 23/52 anonim ***** válasza:

Istenem... szövegértés...

A nagyfokú hisztizésed közben legalább visszaolvashatnád, hogy te magad mit írtál! "akkor ez nem lekoptatás?" Erre írta, hogy igen, valószínű. De ahogy látom, még visszaolvasni is nehezedre esik.

2013. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:

most akkor mi van szerintetek?


lehet hogy nem látta? vagy nem vagyok neki szimpatikus utál,gyűlöl és így fejezi ki

2013. nov. 13. 19:46
 25/52 anonim ***** válasza:
Én csak reggel meg este szoktam fellépni, ha elmegyek valahova hétvégére, akkor meg 2 napig nem. Am is lehet, hogy szimplán nem jelzi ki, fészbuk szokott ilyen csodákat produkálni.
2013. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 szelena97 ***** válasza:
100%

"Elképzelhető, hogy nem lépett fel egy 20 éves csaj a mai világban lassan 24 órája?"

Igen, teljesen elképzelhető! Nem értem, az ilyeneket mint te...24 órája bejelölted és még nem jelölt vissza -.-

Én ha 2 naponta egyszer felmegyek a facebook-ra akkor sokat is mondtam...16/L

2013. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

ne rébuszokban beszéljetek légyszi,hanem egyértelműen


valószínű hogy le akar rázni,roszul gondolom?



hmmmm pedig olyan kedves volt velem...

2013. nov. 13. 19:49
 28/52 anonim válasza:

Utolsó válaszom mert nagyon durván nem tudod felfogni a dolgokat.

1. Segíteni szeretnénk hogy megnyugodj, nem akar lekoptatni csak még nem látta.

2. Ha újraolvasnád az elejétől rájönnél hogy mire válaszoltunk.

3. Úgy tűnsz mintha nem tudnál FB-nélkül élni, nem csak a FB-on lehet elhívni randira ezt tartsd észben!

4. Ne hisztizz mert ha el is jutsz a randiig akkor az első 5perc után otthagy, mert ez a viselkedés nem csak hogy nem tetszik a nőknek de nagyon gyorsan észrevehető is.

2013. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
pedig már arra gondoltam,hogy nem is köszönök neki,és ha beszélni akarna sem állnék vele szóba ezek után,mert ez egy sértés számomra és megalázó
2013. nov. 13. 19:51
 30/52 A kérdező kommentje:
amúgy visszavontam a bejelölést késő délután,mert elegem van
2013. nov. 13. 19:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!