Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A 20 feletti korosztályhoz...

A 20 feletti korosztályhoz szól a kérdésem. Ti irigylitek a mostani fiatalokat (14-20), hogy sokkal szabadabban élnek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy hamarabb kipróbálnak mindent, és feszegetik a határokat.
2013. nov. 13. 21:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog. Örülök, hogy nem vagyok már abban a korosztályban.
2013. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Én épp a kettő határán vagyok. Valóban sokkal nagyobb lett az egyéni szabadság, de ez nem teszi őket irigylésre méltóvá, hisz ahogyan ezt a többség használja nevetségesen szánalmas.
2013. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem. Én is azt érzem, hogy valahogy jobb volt, mikor én voltam tizenéves (cirka 10 évvel ezelőtt). Kicsit talán "szűkebb" volt a világ, de én úgy érzem valahogy jobban megbecsültünk dolgokat. Most minden gyorsan és azonnal elérhető és ettől gyorsabban is értéktelenedik el.
2013. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
de vissza is kèrdeznèk, kapàsbòl. a tinik nem irigykednek a felnottekre, amièrt azoknak megvan a szbadsàguk, a sajàt èletuk, amibe nem szòl bele apu meg anyu? van sajàt pènzuk, akkor ès oda mennek, ahova csak akarnak, addig amig akarnak.... folytassam, h a tinik mièrt irigykedhetnènek? èn max arra vagyok irigy, h 3 hònap nyàri szunetuk van. meg arra, h anyuka mindig foz vacsoràt. aztàn itt ki is fùjt
2013. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Én ismerem magam, és tudom, hogy nem tudnék úgy élni. Nekem sosem volt fontos a határok feszegetése, és mások megbotránkoztatása. Csinálják csak azt, ami szerintük jó nekik, én is ezt teszem.
2013. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én is mindent kipróbáltam, amit a mai gyerekek, csak lehet, h nem 14, hanem 16 évesen és nem hiszem, h el lettem volna késve bármivel. Inkább sajnálom a mai gyerekeket, mert túl gyorsan akarnak felnőni, nem élvezik a gyerekkorukat!
2013. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nem irigylem, sajnálom őket...


Mi is végigjártuk ezt az utat, csak nem 13-14, hanem 16-17 évesen...


Sajnálom őket a kimaradt igazi gyerekkor miatt... a kimaradt fokozatosan felépülő kamaszszerelem miatt...

2013. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Semmi nem változott, ugyanez volt mikor én voltam 13-14 éves..
2013. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem irigylem meg voltam elégedve a tinikorommal!

De rettegek,hogy milesz mire az én gyerekem ennyi idős lesz!

2013. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom őket.

Örülök, hogy nekem volt gyermekkorom. A felnőtt kort meg hülyeség siettetni, úgy is eljön egyszer. :)

2013. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!