Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A 20 feletti korosztályhoz...

A 20 feletti korosztályhoz szól a kérdésem. Ti irigylitek a mostani fiatalokat (14-20), hogy sokkal szabadabban élnek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy hamarabb kipróbálnak mindent, és feszegetik a határokat.
2013. nov. 13. 21:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mi is ugyanilyenek voltunk, nincs semmi különbség.
2013. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, mikor én voltam 13-14 éves, ugyan ezek voltak, az én korosztályom is dugott orrba-szájba, ész nélkül, de mindegy.
2013. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem látok különbséget. 25 éves vagyok. Volt olyan osztálytársam, aki nyolcadikban közölte, hogy szerinte ciki, ha valaki 13 évesen szűz. És ennek több mint tíz éve...
2013. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem előny, ha hamarabb kipróbálnak dolgokat. Én inkább Árak terén irigylem. Én gimisként nem mehettem mekibe, meg annyira nagy leárazások se voltak, se ilyen olcsó percdíjak, stb. Szóval ebben irigylem őket.
2013. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!