Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy engem egy lány sem vesz észre a városban, a buszon, meg úgy általában sehol sem látom az egyértelmű vonzalom jelét, míg neten meg van, hogy egy kép után belémszeret egy lány?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Randa vagyol.
2013. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert a valóságban nem nagyon mutatják ki az emberek az ilyen érzéseiket, és lehet hogy nem teljesen hiteles a kép, és fontos a kisugárzásod is
2013. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert a buszon, meg a többi környezetben nem a pasizás jár a nők eszében. A neten meg gátlás nélkül írogathatnak akármit.
2013. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

küldj egy képet és megmondom! :P

16/L

2013. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nem vagyok egy ronda lány, mégis leszarnak, tudom milyen lehet neked, és fogalmam sincs miert van ez, persze a putris cigó csajokat akiknek puncijukban harangozni lehetne olyan tág a sok szextől azok bejönnek mindenkinek, nem értem az embereket, hogy miert csak ennyi az igény, ha valamelyik pasinak meg van igénye gazdag csajok közt lóg, ahova én már nem tartozok sajnos
2013. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha küldesz képet, én is mondok őszinte véleményt :))

Egyébként meg a lányok is gátlásosak élőbe, várják hogy a pasi kezdeményezzen, és még ha tetszel is nekik, ügyesen tudják leplezni! :)) De ha elhiszed magadról, hogy jó vagy, pozitívabb lesz a kisugárzásod is, és jobban vonzod az embereket.. :))

2013. nov. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetertek az elottem szoloval. :) Nekem volt egy srac, aki tetszett nekem, es amikor ezt kesobb megtudta, teljesen meglepodott, mert fogalma sem volt rola, hogz igz erzek iranta.

Egyebkent szerintem csak kedvezmenyezz es lehet, hogy meg jol is elsulhet a dolog. :)) Es, ha tenyleg tetszik a lanyoknak az arcod egy kepen, akkor valosznuleg valosagban is igy van (ha a kep nincsen megszerkesztve) :))

2013. nov. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!