Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A magas lányoknál nagyobb...

A magas lányoknál nagyobb esélyem van?

Figyelt kérdés
188cm vagyok és még nőni is fogok valamennyit. Ugye majdnem minden lánynak alap dolog, hogy a barátja magasabb legyen. A magasabb lányok ezáltal sokkal kevesebb fiú közül tudnak választani. Ezek a lányok úgy vannak vele, hogy magasabb legyen a pasijuk, de kicsit lejjebb adnak az igényükből vagy ragaszkodnak az igényeikhez és az alacsonyabbak között is nézelődnek? Nemet, kort és lányok esetén magasságot is kérnék.

2013. nov. 14. 15:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
17/f
2013. nov. 14. 15:42
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem de biztos mind kosarazik
2013. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a 188 cm magas fiú, az álompasi. Legalábbis a magasságot nézve. Mert még legyen ilyen, meg olyan... :D

L/23

2013. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem a 188 az jó.. én 174 vagyok és még énis fogok nőni, tényleg ritka olyan fiút találni aki passzolna hozzám. Nekem a velem egy magasságban lévő vagy magasabb fiúknak van esélyük. 17/L
2013. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem ragaszkodik minden lány ahhoz, hogy magasabb legyen a barátja. Én is jártam már olyan fiúval, aki sokkal kisebb volt nálam, sőt olyan házaspárt is ismerek, ahol a férj az alacsonyabb. Azok pedig, akik odafigyelnek arra, hogy a fiú legyen a magasabb, nem azért teszik ezt, hogy bosszantsanak valakit, hanem azért mert a magas fiúkhoz vonzódnak. A fiúk sem állnak le olyan lányokkal, akik nem tetszenek nekik.

26/L 178cm

2013. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
,,MAJDNEM minden lánynak" Én is ismerek ilyen házaspárt, de ott a férfi eléggé alárendelt helyzetben van.
2013. nov. 14. 16:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy milyen magas valaki, és hogy milyen helyzetben van egy párkapcsolatban, milyen összefüggésben áll egymással? Semmi logikai háttere nincs ennek. Akiket én ismerek, ott a férfi irányít, pedig ő a kisebb. Nálunk is az exem irányított, pedig ő volt a kisebb, több mint egy fejel volt alacsonyabb. Szóval most az én 2 állításom áll szemben a tiéddel.
2013. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem ismerek több ilyen házaspárt, így csak róluk tudtam nyilatkozni. Gondoltam azért választanak alacsonyabb pasit, mert szeretnek kicsit irányítani, felsőbbrendűnek tűnni, de akkor ez csak náluk van így.
2013. nov. 14. 16:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát persze. A Napóleon-komplexust leszámítva nincs összefüggés az ember személyisége és a magassága között. Márpedig minden cselekedetet a személyiség irányít.
2013. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk igen is fontos a magasság (tudom, egyéni szoc'probléma), de szerintem te pont átlagos magasságú vagy(lányok általában a magas pasikra buknak), így ugyanannyi eséllyel indulsz mindenkinél.

Persze, ez csak az én véleményem :)

15/L 173,6 cm :)

2013. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!