Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Itt mindenkinek van legalább...

Itt mindenkinek van legalább egy barátja? Van olyan, akinek nincs? Miért?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nincs mert én vagyok a morcos kismalac.
2013. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
itt mindenki hülye?
2013. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

itt?

mindenki.

2013. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van egy kutyám.Jobb mint egy barát.Bár sörözni nem lehet vele..De csajozásnál nagyon is jó szárnysegéd.
2013. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az első háromnak nem, de utolsó neked köszönöm, mivel komolyan kérdeztem és te normálisan válaszoltál. Miért nincsenek barátaid? Azon kívül, hogy egy kutya jobb.
2013. nov. 16. 19:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Te se vagy valami okos kéredző.
2013. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. nov. 16. 19:12
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem nincs egy se. miért? mert degenerált pszichopata vagyok.
2013. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem például nincsen,mikor kisebb voltam volt sok,aztán sulit váltottam.Az új suliba nem volt olyan igazán,akivel barátira vehettem volna a figurát,mindenhol csak haverok voltak és vannak a mai napig is.Egyetemen is csak haverok vannak,amivel igazából szinte semmit nem érek,elég felszínes a kapcsolat velük.Igazából nincs olyan,akivel valóban közös hangon lennénk és még nyitna is felém,mert mindenki elvan a saját maga által kialakított kis világában és engem nem akarnak beengedni.Pedig jószívű vagyok,mindenben segítek nekik ha kell,ha hívnak valamerre szívesen megyek velük és még sorolhatnám.Továbbá akik legutoljára barátoknak hittem,azokat pedig elsodorta mellőlem az élet,az egyiknek meghalt az apukája és teljesen magába fordult akkor,majd utána hiába próbáltam bármit,le sem szart,a barátnője ugyanez volt körülbelül,és még volt egy srác,aki meg lezüllött az életében,börtönbe is került stb.Ezek után pedig semmi,barátnő se jött még össze soha,így a teljes "szarban" vagyok már sok év óta.
2013. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egy van.
2013. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!