Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem érem be átlagos...

Miért nem érem be átlagos csajokkal, amikor nem vagyok nagy szám külsőre? Miért szivatnak ugyanúgy meg az átlagos csajok, mint a legjobbak?

Figyelt kérdés
Sajnos az én életembe az ismerkedés, a randizás, a szerelem több fájdalmat vitt, mint örömet. Ezért elég ritkán próbálkozom már. Visszatekintve a fiatalkoromra, mindig a jó csajok tetszettek. Kell a vonzalom, anélkül nem csinálom végig ezt a szenvedést, mert alapvetően egyedül szeretek lenni. Szóval akihez nem vonzódom, az nem érdekel, és csak a jó csajokhoz vonzódom. Nagyjából hozzám meg senki. A csajok ugyanígy vannak vele, nem vonzódnak hozzám, amiért én nem haragszom, csak frusztrál, illetve eredménytelenné, keservessé teszi a próbálkozásaimat. A gyúráson kívül mit tehetnék?
2013. nov. 16. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
mert egy gyökér vagy.
2013. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy gyökér vagyok? Ez született, vagy szerzett dolog?
2013. nov. 16. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan megoldás ami varászütésre megoldja a problémáidat. Idéznék egy sort ami szerintem idevág: "Mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál!"


Tudom milyen nehéz (kevesen tudják nálam jobban) de a befordulás, sírás, dühöngés stb. nem fog megoldani/segíteni semmit. Egyszerűen ne add fel.

2014. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látom 5 éves a kérdés. Sikerült "becsajozni"?
2018. nov. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!