Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan vegyem fel a kapcsolato...

Hogyan vegyem fel a kapcsolatot egy olyan fiúval, akit egyszer már elküldtem?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, most negyedikes, van egy évfolyamtársam aki nagyon tetszik, de egyszer már elutasítottam.

Még tavaly figyeltünk föl egymásra, év végén kezdtünk el beszélgetni, csakhogy nekem pont akkor bejött a képbe egy másik fiú - akivel végül nem lett semmi - és ennek az iskolatársamnak a próbálkozásait többször és gyerekesen elutasítottam. Idén észre sem vesz, nem is köszön, de nekem még mindig nagyon tetszik. Mit csináljak? Menjek oda hozzá én? Ezt nem merem, facebookon sem vagyunk ismerősök, mert amikor bejelölt én pont akkor akartam lekoptatni, nem jelöltem vissza, de ő már visszavonta bejelölést. :S

Ti mit tennétek?


2013. nov. 17. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy!

Edd meg a levesed amit főztél!

2013. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez már bukott ügy! A fiú helyében már nem kezdenék veled, max egy lefektetésre.
2013. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmit, keress mást, ő már nem akar tőled semmit. Te sem vennél komolyan egy olyan fiút aki először lekoptat egy másik miatt azután pedig mikor nem jött össze vele megint nyomulna.

Tudod erre mondják, hogy késő bánat.

2013. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy menj oda hozzá, és kérdezd meg hogy van, beszélgess vele, stb, vagy jelöld be te Facebookon, aztán írj rá. Ebből le fogja vágni, hogy mi a helyzet.


A többiekre meg ne hallgass, hülyeség, hogy soha többé nem beszélhetsz vele, mert egyszer elutasítottad. Lehet, hogy ő még mindig arra vágyakozik, hogy veled lehessen. De abban van igazság, amit a 2-es mondott - készülj fel arra, hogy lehet, hogy nem fog téged komolyan venni.

2013. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En is voltam ilyen ugyben csak a ferfi reszrol. Volt egy csaj akibe szerelmes lettem de visszautasitott aztan eltelt egy ev, majd egy buliban odajott es konyorgott hogy bocsajtsak meg mert szeret de engem nem erdekelt mert mar en sem vettem komolyan.
2013. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1x már sikerült összetörnöd a szívét! Nem volt még elég?
2013. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!