Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasik a bulikban miért az...

A pasik a bulikban miért az olyan lányokhoz mennek oda akik p*csa szoknyát hordanak, meg szétrázzák magukat, az olyanokhoz miért nem akik normálisan öltöznek fel, és normálisan táncolnak?

Figyelt kérdés

2013. nov. 16. 17:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
mert dugni akarnak
2013. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mert azok könnyen kaphatóak,vagyis csak b.aszni valók.A rendes csajoktól meg félnek.
2013. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Az is hülye aki buliban ismerkedik.Ott a szórakozásról szól az élet.Majd a dugásról!
2013. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Fél a faszom a rendes csajoktól... olyat keresek már mióta, csak a rendes szándékú fiuk nem diszkóba járnak csajozni :)

Hány éves vagy kicsi csillag ? írd meg privibe.

2013. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
Mert ők legalább jól érzik magukat a bőrükben és adnak jeleket, nem pedig fancsali képpel bámulnak az emberre, ha az véletlenül rájuk mosolyog.
2013. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mert róluk lerí,hogy ismerkedni akarnak.

A kevésbé kihívó lányokról azt hiszik,hogy nem akarnak és csak bulizni mentek le.

2013. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
mert egy buliban vagy..:) nem tudom h mit is vársz el egy bulitól...a mai világban..
2013. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
de én nem vágok fancsali képet, én mindig nagyon jól érzem magam :), és mindig mosolygok, ha valaki rám mosolyog vissza mosolygok :)meg én is rázom magam , de nem úgy hogy mindjárt szétesem :)
2013. nov. 16. 18:06
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

De értsd már meg,hogy oda nem ismerkedni megy az ember.Hanem bulizni illetve szexpartnert találni 1-2 alkalomra.

Szeretnéd,hogy téged is csak dugni akarjanak?

2013. nov. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mert egy normális csajnak udvarolni kéne, napokig, hetekig, hónapokig, míg lefekszik velük. Egy p*csarázós miniszoknyás K-nál meg egyből mehet a dolog.
2013. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!