Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ez jó célzás lenne?

Lányok! Ez jó célzás lenne?

Figyelt kérdés

Manapság elég kevés idő jut a párkeresésre, mondhatni semmi.

Általában azért net közelben vagyok, így felregisztráltam próbaképpen egy társkereső oldalra, és a bemutatkozásban elég szűkös 500 karakteres kvóta van megadva.


Leírtam magamról egy pár dolgot, mit tanulok, mit dolgozok, hobbyk...stb. Ezt véleményem szerint sikerült is egy lazább, kissé humoros pár sorra összeállítani.


Viszont szerettem volna egy kis célzást tenni a keresett párom milyenségére is. Elsősorban komoly párkapcsolat a cél, így erre az idézetre gondoltam a bemutatkozás zárásaként:


"Az igazi férfi nem csak szexet akar egy nőtől, viszont csak ez igazi nő képes a szexnél többet adni."


Nektek bejönne ez? És ha igen, eléggé felvázolja a céljaimat? (Mármint azt, hogy nem egy éjszakást keresek, hanem kiegyensúlyozott párkapcsolatot szeretnék kialakítani.)


23/F



2013. nov. 17. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem tetszik.
2013. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom a ronda igazságot. Szép dolog, amit írtál és okos embernek ez lenne a fontos. De sajnos a társkeresőn először a képedet nézik meg, ha bejössz, akkor bármit is írsz egy bizonyos határokon belül, akkor is nyerő leszel. Ha nem, akkor pedig akármit és akármilyen frappánsan is fogsz megírni, akkor is elmennek mellette úgy, hogy a kutyát sem fogja az érdekelni. Ez a szörnyű és durva igazság.
2013. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 shamrel ***** válasza:

Második mindent elmondott!

Tökéletesen megfogalmazta a mai helyzetet a társkeresőkön.


Ha csak átlagosan nézel ki,totál mindegy mit írsz és hogyan fogalmazod,a lányokat csak a kép érdekli.

Nem akarlak elszomorítani,de ne fűzz sok reményt a netes társkeresőkhöz.

Annyival még kiegészíteném,felkészítés gyanánt,hogy ha netán véletlen visszaírnak a csajok ne örülj meg nagyon,kb a 3. levél után elszoktak tűnni,minden indok nélkül.

Miért? Mert találnak jobb partit vagy amit írtál magadról(nincs saját házad,kocsid, nem vagy középvezető egy banknál) az nem tetszik nekik. Ennyire felszínesek ezek a mai 20-30 korosztálybeli lányok,direkt nem írom,hogy nők mert ezek nem azok.

27/F

2013. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Előttem már ketten leírták a tutit, és ezt én is csak megerősíteni tudom. Egyszerűen a társkeresésről (weboldalra és a való életre együtt ugyanúgy érvényes):


1. Jól nézel ki (macsó alfa vagy) és minimum egy M3-as BMW tulajdonosa, akkor lehetsz te a világ legnagyobb tahója is, akkor is minden ujjadra fog jutni nő. Még akkor is, ha nem dolgozol, mert apuci-anyuci "eltart", te leszel a top 10.


2. Ha átlagos vagy, de ugyanúgy egy minimum M3-as a kocsid, és talán egy kissé romantikus is vagy, akkor is jönnek majd, de 99%, hogy a kapcsolatban félrek*rnak majd, te meg kapsz néha egy kis alamizsna pinát.


3. Ha átlagos vagy, de se kocsid, se saját lakásod, akkor meg hiába dolgozol és vagy a világ legnagyobb Richard Gere hasonmása érzelmi szinten, szarni fognak a fejedre, mert egy idióta lúzer leszel a szemükben.


A csajoknak pénz és sárm kell, és ha ez a kettő megvan, akkor mikor már ők is vágynak rá adnak egy kis szexet kényszerből (kb. minden szökőévben egyszer, de csak ha nem fáj pont akkor a fejük).

Szóval jegyezd meg: ha nem születtél szívtipró kinézettel, hiába minden romantika, ha nem mész prostihoz, magányosan, ha nem szűzként halsz meg!

2013. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy helyes, akkor lehetsz te ronda hószőrgolyó, mint Andy Vajna, de ha olyan gazdag vagy, mint ő, akkor úgyis lesz mindig sok-sok cicababa, akik szétteszik neked a lábukat. Társkeresőn csak bugyitocsogtató arcszerkezettel és sportos testtel, vagy ha egyik sincs, akkor jó autóval és lakással (de úgy legyen a képen, hogy be tudod bizonyítani, hogy tiéd a lakás és az autó)lehet csak esélyed. Ha egyik sincs, akkor ezt felejtsd el. Lehetsz te legnagyobb múzsa, meg költő meg kutyafa.za, akkor sem fog rád sok lány kíváncsi lenni ezeken az oldalakon, ha nem jeleskedsz jó külsővel, vagy jó egzisztenciával, esetleg mindkettővel.
2013. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ez neked jó célzás? hogyha 2 méterről telibe g*cized a csaj p*náját hogy pont belemenjen a közepébe! na EZ a jó célzás!!
2013. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért nem gondoltam volna, hogy ilyen világban élünk, de mivel egy lány sem tiltakozik, így kezdem elhinni a fentebb leírtakat, hiszen hallgatás => beleegyezés.
2013. nov. 18. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:
ismerkedj élőben, neten nincs hosszabb távon értelme a normális embereknek, akik nem éjszakát akarnak a rolls rollys ban... és nem kigyúrt felfújt egoista emberek. aki esetleg magára ismert és ezért lepontozna attól bocsánatot kérek! ;) szoval tehetsz ki idézetet, a neten nem a normális társat keresik bármennyire is akarják ezt így beállítani...
2013. nov. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!