Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Milyen elvárásaitok...

Lányok! Milyen elvárásaitok vannak?

Figyelt kérdés
Ma írtam egy lánynak,hogy szívesen megismerném jobban.Egyszer találkoztunk egy kvzóban.Amugy tök normális voltam,semmi bunkó szöveg.Erre elmondta,hogy most nem keres párt,és hogy valószínűleg magasak az elvárásai,azért van egyedül.És saját bevallása szerint is sok lány problémája ez.Na,én nem sértődtem be,elköszöntem tőle,és ennyi.Szóval a kérdésem a következő:Mik a mai lányok elvárásai?!
2013. nov. 17. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Ne sértődjön be egyből a partnerem, hanem kérdezzen...Valószínűleg a mondandójától függetlenül bőven lett volna esélyed, ha lazára veszed, és beszélgetsz vele tovább. Szánalmas ez a bevágom a durcit és elrohanok viselkedés. Legalább adott neked egy esélyt, és leült veled társalogni. Most jobb lett volna, ha hazudik?
2013. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy védekező technika, ha nem sértődsz be és esetleg tovább folytatod a beszélgetést, még kialakulhat vmi.
2013. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más. Nekem is magasak az elvárásaim, pl: legyen humoros, értelmes, kedves, nagyon kedves, mackós, intelligens, jóillatú, szeressem a haját, jól csókoljon, tudjak rá hercegként tekinteni, miként ő hercegnőként énreám, ne akarjon minden áron birtokolni.

kb ennyi. És ezeket meg is kaptam. Egy vajszívű kismackóm van. Imádom.

2013. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ÉN próbáltam vele beszélgetni,de Ő az utolsó levelemre se válaszolt.Szóval nem én vágtam be a "durcit".Amúgy meg hagyjuk ezt a hülye dumát,hogy ha tovább beszélek vele,akkor meggondolja magát.Kijelentette,hogy nem keres párt,és kész.Én felfogtam,utána még beszéltünk kicsit,majd lelépett.De nem haragban váltunk el.Csak rohadtul érdekelne,hogy egy mai lánynak milyen elvárásai vannak.Szerintem elég egyértelmű volt a kérdés...De látom valaki helyettem is mérgelődik...
2013. nov. 17. 20:55
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as,valami ilyesmire számítottam.Én amúgy ilyen vagyok,amit leírtál :)
2013. nov. 17. 20:56
 6/8 A kérdező kommentje:
2-es:Tudod mi alakulhat ki?Max barátság.De én nem azt keresek.Ráadásul learanyosozott,többször.Az meg tudjuk mit jelent.Igazából az kell az ilyen lányoknak,hogy egy gazdag faszi megvegye nekik amit akarnak,azok meg hagyják magukat ezekért az "extrákért".Tököm kivan,hogy mindig azt hiszem,hogy egy okos,értelmes lánynak kezdek el udvarolni,azt kiderül,hogy ribi.Őmaga vallotta be hogy a hozá hasonló lányok nem tudják miért de magas az elvárásai.És azt is hogy ez baj.Azt se tudják mit akarnak.De majd egyedül maradnak,azt később már nem kellenek senkinek.Hogy miért,azért mert szórakoznak a férfiakkal.És már nem az első ilyen lányba futok bele.
2013. nov. 17. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak azt hiszed, hogy magas elvárásaid vannak. Azt gondolod, hogy a sok dolog, amit akarsz, amire vágysz, amit követelsz és amiért annyit veszekszel, fontos, de végül mindig kiderül, hogy nem fontos. Rengeteg dologról hittem eddig, hogy szükségem van rájuk, most jöttem rá igazán, hogy nincs és nem is volt. Hűség, tisztesség, őszinteség. Tudni, hogy mit akarsz és megtanulni kérni azt. Ennyi az egész. Egy héttel ezelőtt hagyott el a szerelmem, valószínűleg túl sok volt neki az, amit vártam, ha visszacsinálhatnám, visszacsinálnám és semmit nem akarnék, csak azt, hogy együtt legyünk. Előbb vagy utóbb mindenki rájön, hogy a szerelem az egyetlen ami számít és onnantól nincs több magas elvárás, csak annyi, amennyit minden ember elvár a párjától.
2013. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es: Ott a pont,szívemből szóltál.
2013. nov. 17. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!