Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most hülyít? Ő szexi én meg...

Most hülyít? Ő szexi én meg ronda.

Figyelt kérdés

Ez a pasi már vagy 2 éve tetszik nekem. Most meg odaállít hozzám,hogy kedvel, nem e dumálgathatnánk többet.

Na ő 30éves, nagyon helyes, okos, jó fej, kedves pasi.

Én. Az arcom magában szép de a bőröm nem , pattanások, görbe fogak, elég dagadt is vagyok, sőt. Okosnak sem vagyok mondható. Nincs bennem semmi jó. Most megtörtént a csoda amire már évek óta várok, vagy átfog verni?

23L


2013. nov. 18. 01:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

leírtak alapján csak megfektetni akar téged szerintem


27L

2013. nov. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi. De nem igazán állnak értem sorba a pasik még szex miatt sem. Ő meg hát szerintem sok mindenkit megkaphatna.
2013. nov. 18. 01:31
 3/13 Kuuken válasza:

ennyire azért ne pontozd le magadat! (csakhogy a sok trollkodót beelőzzem).

nem lehet, hogy véletelnül a belsődet szereti inkább? Ha meg úgy látod, hogy inkább játszana veled, vagy csak szexre kellenél neki, akkor hajtsd el

2013. nov. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezekből az adatokból nem lehet megállapítani. Tipikusan jellemző az egész mai párkapcsolat elméletre a külső centrikusság. Holott nem is gondolnánk, hogy ez valójában milyen keveset számít egy bizonyos határon belül.
2013. nov. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk amióta beszélünk én úgy érzem, hogy kedvel. MÁr azon meglepődtem, hogy tudja a nevem. Úgyhogy azért félek, hogy mégis mit akar. Nem tudom, hogy túl jóra vagy túl rosszra számítsak.
2013. nov. 18. 01:34
 6/13 Kuuken válasza:
Várd ki szerintem, mást úgy sem nagyon tehetsz:)
2013. nov. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1. A szépség relatív.

2. Szinte mindenkinek más az ideálja.

3. Egy embert nem elsősorban a külseje alapján értékelünk.

4 Önbizalmad O.


Legyél optimista, de ne bízd el magad.

2013. nov. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel magadhoz és zárd be utána az ajtót!
2013. nov. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem menj bele a játékba. Mit veszíthetsz. Max. szexeltek egy jót.
2013. nov. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, hogy hogy nézel ki azokból, amiket leírtál. Pattanások, görbe fogak? Ez jelentheti azt is, hogy az egész fejed tiszta akna és seb, nincs már egyetlen szabad hely sem rajta, a fogaid hatalmasak, elállnak, kiállnak a szádból, mindenki ezt veszi észre először, ha beszélsz, de azt is, hogy van egy két pattanás a homlokodon és az álladon minden reggel és a fogaid nem olyan szépen nőttek vissza, mint a tejfogaid. Nem lehetsz ennyire kritikus magaddal, kezd el meglátni a szépet. Az meg, hogy elég dagadt is vagyok, tényleg fogalmam sincs mit jelent, hány kilót. Ne vonzd be ezt a rengeteg rosszat. Sok szerencsét.
2013. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!