Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt nem túl szép, fiúsabb...

Van itt nem túl szép, fiúsabb leszbikus lány aki ismerkedne egy hasonló 'adottságokkal' rendelkező pesti lánnyal? 18/L

Figyelt kérdés

Korban és helyben legyél hozzám viszonylag közel, ennyi az elvárásom. :) Egyébként abszolút semmi. Rólam annyit hogy rövid hajú vagyok, kicsik a melleim, és nem vagyok túl szép. Bár mostanában igyekszek kicsit lányosabban öltözni. :) Ja igen és annyit még elmondok magamról hogy depressziós voltam (vagyok) és vannak vágások a kezemen meg máshol (csak azért hogy akit ez zavar az ne írjon feleslegesen). ;)


A többit majd privátban, vagy írj ott vagy itt, mindegy. :D


2013. nov. 18. 19:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
átlagos kinézetű, nagyon aranyos.... :D sajnos egyik se vagyok, szóval csak sok sikert tudok neked kívánni, de gondolom neked könnyen fog menni hogyha nőies és szép vagy. :)
2013. nov. 19. 19:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Mintha kicsit kicsi lenne az önbizalmad... Pedig nem ezen múlik. Én a bnőmet tartom fullosnak, gyönyörűnek, ő meg engem. Magunkkal viszont egyikünk sincs megelégedve :) Egyébként mi a fullos? Nagymellű cicababa? Mert az nálam kizáró ok. És miből gondolod, hogy nem vagy aranyos?
2013. nov. 20. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

10-es vagyok: nem könnyű, már régóta ismerkedek neten, és egyébként nem volt még barátnőm...sok fiúnak tetszem, de van akinek nem, és igen, ez szubjektív!

Kérdező, van akinek te fogsz tetszeni, és ez minden emberrel így van, szóval ne add fel, én sem fogom, sok sikert!!

2013. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem pont az baj, ha noies vagy sajat tapasztalatbol!
2015. szept. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!