Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szingli anyukák mennyivel...

A szingli anyukák mennyivel nehezebben találnak párt?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem az egyedülálló anyukák könnyebben találnak, mint az egyedülálló, de még gyermektelen nők. A férfiak egy anyukánál már megnyugodnak, hogy nem lesz gyerektéma, biztos nem akar már több gyereket. Viszont a gyerektelennél meg félnek, hogy majd pont tőlük akar gyereket a nő. Ráadásul ha vége a kapcsolatnak, akkor nem tartozik semmilyen felelősséggel, mivel nem az ő gyereke.
2013. nov. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ha már van, még nem jelenti azt, hogy nem akar.
2013. nov. 20. 10:04
 3/12 A kérdező kommentje:
Legfeljebb ezt hiszik.
2013. nov. 20. 10:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, de akinek nincs, az sokkal nagyobb eséllyel akar.
2013. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, meg a férfi, akkor hivatkozhat rá, hogy már van gyerek. Ha viszont nincs, akkor mivel magyarázza meg egy nőnek, hogy milyen jó, ha nincs.
2013. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor mehet is tovább, mert én akarok mégegyet.
2013. nov. 20. 10:08
 7/12 A kérdező kommentje:
És máris fény derült arra, hogy miért nehéz.
2013. nov. 20. 10:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Nehéz igen.Már alapból nehéz más gyerekét nevelni.
2013. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Tapasztalatom alapján egy egyedülálló anyuka sokkal nehezebb eset, mint egy gyermektelen hajadon.

Sokan azt hiszik, hogy egy egyedülálló anyukát könnyebb meghódítani, mint egy átlagos gyerektelen lányt. De ez nem így van. Az egyedülálló anyukák vagy csak d*gni akarnak, vagy pedig irreálisan magasra rakják a mércét. Lehet lepontozni, de tapasztalatból beszélek. Nem elég, hogy már bocsánat, el kell fogadni a pasinak, hogy a csaj mellé egyből megkapja valaki másnak a gyerekét, emellett hatszor annyit kell pedálozni, mint egy sima egyszerű hajadonnál. Akkor meg már a férfiak zöme inkább azt a nőt választja, aki mellett nem kap még plusz terhet is a nyakába.

2013. nov. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Na Simon majd én kiigazítalak.

Az elvált anyukák két dolgot keresnek.

1. Egy frankó szexpartnert, aki megkeféli őket ahogy kell.

2.Egy balekot, aki segít nevelni a gyereket minden téren, szal pénzzel is beszáll, plusz vigyáz a gyerekekre, amíg ő a szeretőjével hempereg.

Ennyi.

2013. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!