Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most a külsőn múlik párt...

Most a külsőn múlik párt találni vagy nem? 23/L

Figyelt kérdés
Mások szerint szép lány vagyok, nőies és nem vagyok buta sem. Azt veszem észre a környezetemben, hogy nálam sokkal csúnyább lányok könnyebben találnak maguknak párt, mint én. Mivel régóta vagyok szingli, sokan a fejemhez vágják mosolyogva, hogy neked biztos könnyű mert szép vagy. Mégis egyedül vagyok. Akkor hogy is van ez?
2013. nov. 15. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Külső megfog, belső megtart, jó szex hozzáláncol.
2013. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hazudnak neked.
2013. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy!
2013. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Apropó, ha van kedved beszélgetni írj egy két szót, te is annyira unatkozhatsz, mint én gondolom, ha már itt kérdezel..:D

Azért nem írok előre neked, mert szerintem úgyis kapsz most 20 privátot... :D


21F

2013. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Randizzunk, és megmondom mi a helyzet. Így csak találgatni tudnék, de a lehetőségek számossága miatt ezt inkább nem teszem.
2013. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ismerkedni/randizni szoktál? Elhívnak?
2013. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy mindenki hasznos válaszokat adott! :(
2013. nov. 15. 21:04
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kevésbé vonzó a kisugárzásod, vagy nem jössz be a srácoknak, nem válsz ki a tömegből, nem veszed észre azokat a fiúkat, akik esetleg ott lennének a közeledben, vagy nem mernek közeledni. Ki tudja? Ezernyi oka lehet.
2013. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez egy kimondottan összetett matematikai képlet eredménye. Függ attól, hogy hogy nézel ki, mennyire tűnsz nyiltnak, stb, stb, stb.


Ugyanakkor, ha egyészen másodfokig deriváljuk a függvényt, akkor a két lehetséges megoldás a következő:

a.) átb**asztak, és csúnya vagy

b.) töketlenek vesznek körül

2013. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem ismerünk (legalábbis nem tudjuk ki vagy), akkor honnan tudjuk, hogy miért nem találsz párt?
2013. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!