Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért alakulnak ki nálam...

Miért alakulnak ki nálam lassan érzések (pasi vagyok)?

Figyelt kérdés
számomra nehéz az ismerkedés, de a legnehezebb, hogy lassan alakulnak ki nálam érzelmek. Pl. májusban irtam ki egy kérdést, hogy kiölték belőlem a szerelmet? És juniusban már virággal készültem valakinek, akit egy éve ismerek. Miért van ez? Miért olyan nehéz nekem? Talán lenne megint valaki, aki testileg be is jön - de mivan, ha 1 hónap múlva meg el kell küldenem, hogy nem tudok többet érezni, és ezért nem akarok hazudni?
2013. nov. 20. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az is közre játszhat, hogy ezen stresszelsz.
2013. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A kérdésed zárójeles részében van a válasz :D

Viccet félretéve,esetleg a múltban nem ért valami nagy csalódás vagy hasonló? Biztos van benned egy belső gát,amiről nem tudsz és ettől nem mered bevallani az amúgy meglévő érzéseid :) De lehet,hogy tök más a válasz a kérdésedre :)

2013. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem, nem erről van szó, nincs ilyen gát.

Szimplán nem létezik részemről szerelem első látásra, de még 4-edjére sem.

Mindig úgy vettem észre, hogy elsőre legfeljebb "hú de jó nő" de ennyi. Idő kellett, hogy megismerjem, és egyszercsak bekattanjon, hogy sok mindenben egy hullámhosszon vagyunk.

2013. nov. 20. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!