Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/Férfiak ha nektek nem...

Fiúk/Férfiak ha nektek nem jönnek be a bunkó lányok, miért mindig a nyers kicsitsem kedves lányok után fut a srácok többsége?

Figyelt kérdés
Egyszer próbáltam ki és tapasztalataim szerint sokkal több ember állt velem szóba amikor bunkón viselkedtem. Normális kedves nem egoista lányokra már nincs kereslet? :D
2013. nov. 21. 16:15
1 2
 1/13 kismutyesz_ ***** válasza:
De van.
2013. nov. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Izlések és pofonok. Mindenesetre a bunkó lányok többnyire privát használatra valók, hisz jóértésű ember társaságban nem mer velük mutatkozni.
2013. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hmm...Valószínűleg, akiket az ilyen normális, nem egoista lányok érdekelnek, azokra pont szarik (elnézést a kifejezésért) az ilyen lányok többsége :) A maradék meg foglalt.
2013. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Képzelem milyen pasik futottak utánad..


De így sokkal feltűnőbb jelenség voltál mint aranyos,csendesen.

A lányok is az ilyen fiúkra figyelnek fel..

2013. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
fut a halál a bunkók után..:D
2013. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen biztos van hogy egy lány sz@rik egy normális srácra de én olyan régen találkoztam 1-el hogy km-ekről kiszagolom őket :D A volt barátom is egy bunkó csaj miatt hagyott ott mert én "idegesítettem".
2013. nov. 21. 16:21
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a durva hogy többségük aranyos volt. Így meg 10-ből 9 fiú aki szóba áll velem bunkó. Szóval ez nekem kicsit magas..
2013. nov. 21. 16:23
 8/13 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy sokszor egy "egyszerű" de ápolt és csinos lányt könnyebben befűzhetőbbnek érzünk, mint egy minden szempontból kulturált csinos lányt.


Ha csak játszadozásról van szó, akkor "egyszerű" lány esetén a szellemi fölényem magabiztossá tesz, míg egy kulturált csaj esetén úgy érzem, hogy minden mozdulatomat, rezzenésemet helyesen tudja értelmezni, esélyem sincs arra, hogy csak játszadozzak vele, mert azt rögtön leveszi.


Komolyan viszont egyértelműen kulturált lányokkal érdemes tervezni.

2013. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7: Mert azt hiszik, az a menő. Tény, hogy a csendesebb nőket/pasikat nehezebben veszik észre, de nekik sokkal

nagyobb esély a boldog kapcsolatra, mind a bunkó duónak :)

2013. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amikor bunkó voltál, akkor találkoztál az aranyosakkal?

Nem lehet, h csak azt hitted, h aranyosak, vagy jó színészek voltak? Ezt nem hiszem el, h tényleg az aranyosak mennek oda a bunkóhoz. Sztem az lehetett, h látták, h bunkó vagy, s le akarod vezetni vkin, s mit csinál a pasi ilyenkor, h legyen szex a dologból, hát nem balhézik a csajjal, hanem inkább szépen meghunyászkodik, mert látja kicsit még talán hatalommániás is a csaj, s hagyja, hadd irányítsa, nem? Csak én gondolom/tenném ezt, h legyen szex? :D Bár lehet, h most haragudni fognak rám a férfiak, h ilyen titkot kikotyogtam. :DDD

2013. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!