Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúkat mennyire riasztja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat mennyire riasztja, ha egy lány szókimondó, irónikus, nyers és néha napján bizony bunkó is?

Figyelt kérdés
Bővebben: én ilyen vagyok és a felsoroltakon kívül még egész szép szám ezekhez hasonló tulajdonságom van. Legutóbb volt egy eléggé csúnya felsülésem egy fiúval, barátnőm szerint pont ezen tulajdonságaim miatt. Eddig el sem gondolkodtam ezen, de most már piszkál. Vélemények?
2009. aug. 28. 23:38
1 2
 1/19 Neszivass ***** válasza:
100%

Ha egy igazi tahó vagy, akkor senki sem fogja jól érezni magát a társaságodban. Még a barátaid sem.

Ha csak őszinte vagy, ami másoknak fáj, akkor biztosan meg fogod találni azt az embert, akinek ez bejön. Az más kérdés, hogy akinek ez bejön, azt szintén el kell tudni viselni. Ha ez neked nem megy, akkor picit meg kell változni...

2009. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Én bírom az ilyen lányokat. Különleges, nem átlagos és nem unalmas.
2009. aug. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
énis ilyen vagyok:D na érdekelnek a válaszok..
2009. aug. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
én is ilyen vagyok :)) exemnek bejött :D
2009. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

Nekem aztán mindegy, csak ha én vagyok olyan akkor ő ne sértődjön meg. :D

18/F

2009. aug. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
Én is ilyen vagyok. Eddig egy pasim volt :D el is hagyott. állitólag emiatt. aztán aztmondta azért mert nem tudott megdugni. Aztán meg már mer gyerekes vagyok. így naponta más volt az indoka:D:D
2009. aug. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
nekem bizony az ilyen csajok jönnek be. : D
2009. aug. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Most őszinte leszek: engem ez taszít a legjobban. Volt egy csaj, akibe szerelmes voltam (állítólag ő is belém), de mostmár a lányok közül őt utálom a legjobban.
2009. aug. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy tahó vagy akkor én meg verekedős leszek. Pofán b@szlak és észhez térsz amúgy utálom egy lány legyen nőies.
2009. aug. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%

Van egy ilyen ismerősöm,és őt teljesen lenézik,pont emiatt a viselkedése miatt.Nagyszájú,mindenbe beleszól,örökké ő akar lenni a középpontban.Normális fiút nem érdekel,csak meg akarják cseszni,mert hihetetlen könnyűvérű.Szóval tapasztalataim szerint jobb ha egy lány visszafogott.Mondja ki a véleményét-ha kérdezik-,legyen szókimondó-ha olyan helyzetbe kerül.De állandóan...szerintem nem lehet elviselni.De még lányként sem.

Jah és aki azt irta,hogy az exe szerette ezt a fajta jellemét...akkor miért is már csak az exed?:D:)

2009. aug. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!