Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők, titeket hogyan szoktak...

Nők, titeket hogyan szoktak leszólítani a férfiak a nyílt helyeken?

Figyelt kérdés

Én valahogy pont azok közé a lányok közé tartozom, akiknek elég gyakran van szerencséje (?) a férfiakkal ilyen téren, többszöri is, mint szeretném - de még soha egy normális, értelmes embernek nem sikerült megtalálnia.


Egyrészt a többség tipikusan ebbe a "szakiskolás értelmiségi" csoportba tartozhatott, akiknek épp csak a kapa ki nem esett a szájukból, amikor megszólaltak, hogy "Nagyon teccel, nem vóna kedved ismerkedni?"


Azok, akikből esetleg első látásra kinézett volna az ember legalább egy érettségit, szó szerint odaosontak (már messziről ki lehetett szúrni, hogy utánam jönnek), aztán lesütött szemekkel, remegő lábakkal kivágták, hogy "Hova mész? Nem baj, ha veled megyek?"


A magabiztosabbak kb. odáig jutottak, hogy megpróbáltak jópofiskodni a következő sarokig, aztán amikor közöltem, hogy a másik irányba megyek, egyből elkérték a telefonszámomat, hogy majd akkor felhívnak...


Ti is csak ilyen fullparaszt/nadrágösszekakálós/félperc-után-telefonszám-elkérős próbálkozásokat fogtatok ki? Sehol még csak a próbálkozása sem annak, hogy megpróbáljon legalább a szemedbe nézni, vagy egy normális kérdést kinyögni?


(Ismétlem, a kérdésem a nőknek szól, ne ti válaszoljatok, kedves férfiak).


2013. nov. 21. 20:01
1 2
 11/12 anonim válasza:
Hozzám is odajönnek páran, meglepően értelmes kinézetűek, és igenis ki tud némelyik nyögni pár értelmes mondatot, az egyikkel még egész jól el is beszélgettünk átsétálva a szabadság hídon. megadtam neki a számom, gondolván miért ne, és nem hívott fel. na ezt rakd össze :D
2013. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
vonzod a tirpákokat. nyilván nem véletlenül ;)
2014. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!