Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csendes fiúk:hogy lehet...

Csendes fiúk:hogy lehet titeket megközelíteni?

Figyelt kérdés
Alapvetően csendes,visszahúzódó típusú lány vagyok. Van egy srác,aki már harmadik éve tetszik,de még mindig nem mertem odamenni hozzá. Nem vagyok csúnya vagy ilyesmi,csak távol áll tőlem ez a spontán "odamegyek,beszélgetek csak úgy" viselkedés. A fiú nagyon kedves és a barátai között felszabadult,de sohasem kezdeményezi a beszélgetéseit. Ha az utcán látom akkor alig köszön(pedig van közös óránk...) és más lányokkal sem ismerkedik(nem meleg,ez biztos).Okos srác,minden rendben van vele,csak félénk. Hogyan közeledjek felé úgy,hogy az sem nekem,sem neki nelegyen kínos? Vagy ha tetszenék neki már megszólított volna? 17/L

2013. nov. 21. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Halkan.
2013. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:DD akkor majd suttogok... :D
2013. nov. 21. 21:03
 3/17 anonim ***** válasza:
Valahogy meg kell emberelned magad. Lehet, hogy neki is pont ilyen gondolatai vannak rólad. :) De valakinek lépnie kell, úgyhogy hajrá!
2013. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Az emberek félnek az emberi viselkedéstől? Még csodálkozunk hogy csak a cigányok szaporodnak... menj oda mit veszíthetsz?
2013. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A beszélgetésben nincs semmi rossz, te is nyugodtan kezdeményezheted. Ha pl. az utcán látod, akkor odamész, hogy "de jó, hogy látlak, éppen a közös óránkra gondoltam, és most szeretnék tőled segítséget kérni", aztán hátha beindul a beszélgetés. Igazából viszont sokszor problémát jelenthet, ha két csendes ember kerül össze, mert esetleg mindketten a másiktól várják, hogy hátha az jobban tud beszélgetni stb. A félénkségét talán sokára fogja kinőni, és azt neki is akarnia kell. Annyit tehetsz, hogy beszélgetsz vele, és érezteted, hogy elfogadod őt olyannak, amilyen.
2013. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buta lány,de a fiúkról semmit sem tudok. Nincs egy fiúbarátom sem,szóval fogalmam sincs,mi van a fejükben. Nem fog kinevetni vagy ilyesmi? Vagy ha visszautasít és meglát,nem fog folyton az a fejében járni,hogy "ő az a csaj,aki belém van esve"? Az kissé megalázó lenne...
2013. nov. 21. 21:12
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ő is így van vele: "csak távol áll tőlem ez a spontán odamegyek,beszélgetek csak úgy".


Nekem sem könnyű idegen lánnyal ismerkedni, témát találni.

Engem kifejezetten zavar olyankor, ha több ember van a közelben..


Kezdetnek:

1. köszönj neki előre, mosolyogj rá -figyeld a reakcióit-

2. ha személyesen nem mersz nyitni, jelöld be interneten -ha már bejelölted, lájkolgasd, amiket feltesz.

3. ha van közös órátok:

3.1: megy neki a tárgy: kérj tőle segítséget...

3.2: nem megy neki a tananyag.. próbálj neki segíteni valahogy

3.x: ha van rá mód, ülj mellé.

2013. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
lábujjhegyen
2013. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Pisszegve :)
2013. nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből szerelmet vallanod, először csak az érdeklődésedet mutatod ki feléje.
2013. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!