Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csendes fiúk:hogy lehet...

Csendes fiúk:hogy lehet titeket megközelíteni?

Figyelt kérdés
Alapvetően csendes,visszahúzódó típusú lány vagyok. Van egy srác,aki már harmadik éve tetszik,de még mindig nem mertem odamenni hozzá. Nem vagyok csúnya vagy ilyesmi,csak távol áll tőlem ez a spontán "odamegyek,beszélgetek csak úgy" viselkedés. A fiú nagyon kedves és a barátai között felszabadult,de sohasem kezdeményezi a beszélgetéseit. Ha az utcán látom akkor alig köszön(pedig van közös óránk...) és más lányokkal sem ismerkedik(nem meleg,ez biztos).Okos srác,minden rendben van vele,csak félénk. Hogyan közeledjek felé úgy,hogy az sem nekem,sem neki nelegyen kínos? Vagy ha tetszenék neki már megszólított volna? 17/L

2013. nov. 21. 21:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 23/F vagyok, valamennyire kinőttem már a félénkséget, de ennyi idősen, mint te, én is ilyen csendes srác voltam, barátokkal felszabadult, lányoknak alig köszönő típus. Azt gondolom, hogy za is benne lehet a pakliban, hogy még éretlen a párkapcsolatokra és nem is igazán akarna. Mindenképpen kezdeményezz vele beszélgetést, biztos, hogy nem fog megsértődni vagy megsérteni. Viszont ha nem látod rajta, hogy izgul vagy ideges, csak simán nyugodtan passzív, akkor nem érdemes próbálkozni, talán majd pár év múlva. Ha viszont látod rajta, hogy örül, csak ideges és félénk, akkor pár biztató jellel, dícsérettel, jó irányba fogod tudni terelni a dolgot. Fontos, hogy még napokkal később is inkább te keresd a társaságát, ha mondjuk 1 hét után se ismerne meg akkor felejtős.
2013. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
21.29:Köszönöm! nem is tudod,mennyit segítettél most.:) mintha csak őt jellemezted volna. Ami jó,hogy néha elsüt nekem egy-egy poént(kb. fél évenként..:D) és órán sokat nézünk véletlen egymás szemébe. De néha félek,hogy csak bebeszélem magamnak,és észre sem vesz.:( Azért sok önbizalmat adtál!:)
2013. nov. 21. 21:38
 13/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy észrevett, az ilyen emberekben belül dúlnak a gondolatok, csak kívülről nem látszik. Sok sikert, 21:29 voltam!
2013. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
"sokszor véletlenül egymás szemébe nézünk"...ezek a véletlenek :D te se véletlenül néztél a szemébe! amiket mondtak előttem lévők azok jók, kérj segítséget vmiben, segíts te ha tudsz, kérd h egészítsen ki apróval a forrócsokira, vagy vmi. de akármelyiket is csinálod csapass egy őszinte mosolyt!
2013. nov. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 szabka válasza:

Figyelj kedves, ez szerintem butaság, hogy kinevet ezt csak te gondolod így, legrosszabb esetben jó barátok maradtok. Én is egy 17 éves legényke vagyok és ugyan csak egy visszahúzódó személyiség(persze a barátaim jelenlétében pillanatok alatt felszabadulok, és feloldódnak a gátlásaim) és nekem sem szokásom, hogy ahhoz a lányhoz aki annyira tetszik, hogy bármit megtennék érte csak úgy odamegyek, és elkezdek beszélgetni. Nekem személy szerint fantasztikus érzés, ha az a lány aki tetszik, beszélni kezd velem, és mind ez mellett látom, hogy szívesen beszélget, és szívesen van velem együtt. Persze ahogy észreveszi, hogy te így kedveled/szereted őt , akkor hidd el ;), fel fog oldódni veled is, és innen már csak kis idő kérdése, hogy mikor hív e valahová stb... (én legalább is így vagyok, és abbl ítélve, hogy az általad kedvelt fiú is hozzam hasonló természetű, szerintem vele is így lessz)

Bár kicsit nehezebb ,,velünk,, mivel komolyabban gondolkodunk, mint a fiúknak általában, de ha elkezded a beszélgetést és kezdeményezni fogsz eléred a célod.

- Egy hasznos tipp az ilyen fiúknál 1-2 kedves szóval a ,,lehozathatod vele a csillagokat az égről,, , szóval megbízható, és jó kapcsolat alakulhat ki, annak ellenére, hogy mindketten csendesek vagytok.

Remélem tudtam valamit segíteni.

2013. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igazán köszönöm!:) Rengeteget segítettél ezzel,már csak azért is,mert te is ilyen vagy és így egy kicsit "beleláthattam a fejetekbe".:)Igyekszem bátor lenni aztán majd lesz valahogy.:)

Köszi mégegyszer!

2013. nov. 23. 12:37
 17/17 anonim válasza:
Én is ilyesmi srác vagyok és ha órák közben néha találkozik a tekintetek az elég jó,mert ha magamból indulok ki ha tetszik egy csaj akkor szinte mindig őt nézem csak nem feltűnően. És ha találkozik a lánnyal a tekintetem akkor álltalában gyorsan elkapom a fejem:D.Ja és ha találkozik a tekintetetek akkor mosolyogj egy szépet :) Hidd el hogy bejön:)
2013. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!